Новини України та світу

Гості ток-шоу “Пульс” розповіли про головні невдачі Зеленського

Трансляцію вів телеканал “112 Україна”

Джерело: 112.ua

Гості ток-шоу "Пульс" розповіли про головні невдачі Зеленського

Гості політичного ток-шоу “Пульс” розповіли, що вважають головною невдачею президента України Володимира Зеленського. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”. 

Екс-міністр транспорту Євген Червоненко:

“Можна помовчати? З перемоги, думаю, якщо закінчиться обмін полоненими, буде перемога. Парад – плюс. Те, що верх політикуму не знає, хто керує і хто впливає до кінця точно – це теж плюс. Інше – суцільне очікування з невеликим нервовим тримером, тому що економічні виклики страшні, і запаси вугілля хвилюють, стан атомних хвилюють, дефолт “Залізниці” і за списком, включаючи борги. Головне, що мене хвилює, чи витримає “Зе” команда найголовніше українське випробування? Мідними трубами і золотим тільцем. Решта все одно”. 

Депутат Василь Німченко: 

“Перше, що позитивно можна оцінити, це його прагнення і напрямок об’єднати людей і не допустити розколу за релігійною ознакою. Ви пам’ятаєте його поїздку до Константинополя? Спасибі йому, що він встояв на тих принципах, що в основі України християнське православ’я – ось це і все. А що стосується негативного, на жаль, знову ж таки за кордоном мав місце, на мій погляд, провал на базі внутрішньої політики щодо розпродажу землі і перетворення України в гральний будинок. Я інакше це не розцінюю, крім того, як це було заявлено Ердогану у Туреччині. Тому це, я вважаю, негативною дією”. 

Економічний експерт Віктор Скаршевський: 

“Найбільше досягнення те, що сформовано моно більшість, переобрана ВР, зараз буде уряд, який також буде під президентом. Тобто, найбільше досягнення Володимира Зеленського те, що він сформував абсолютну владу. Інше питання, як він нею розпорядиться. Ми це побачимо в найближчі кілька тижнів. А найбільший недолік і провал те, що досі ми не бачимо мирного плану від президента Володимира Зеленського і досі тривають військові дії на сході”. 

Депутат Надія Савченко: 

“Найбільше досягнення – це вольове рішення розпуску ВР. Друге досягнення – це перший крок в Станиці Луганській, нехай такі кроки тривають і далі. З провалів, несерйозність, і немає у нього більше моно більшості, вона робилася з коліс, видимість моно більшості, її немає і не буде. Йому над цим ще працювати”. 

Експерт з питань енергетики Валентин Землянський: 

“Мабуть, з плюсів, це те, що він зумів зберегтися на гребені хвилі, на яку піднявся, починаючи з президентських виборів, і не завалився, його не заляпали всі скандали, які намагалися ініціювати навколо нього. Більше поки в плюси. Я згоден, парад дійсно на тлі всього, що ми бачили, якщо візуально. А що стосується негативу, ми за 100 днів так і не почули жодної стратегії. Її немає. Немає конкретики, немає концепту, куди ми рухаємося далі. Стратегічно, що ми робимо далі – відповіді на це питання немає, і це найбільший провал, який є”. 

Обраний депутат Ірина Верещук: 

“Для мене головне баланс. Ми не маємо величезних перемог, рівно як і не маємо величезних помилок. Я вважаю, що це вже досягнення. Ми входимо в зону стабільності, так як і турбулентність, яка була протягом останніх місяців не тільки втомила, а вже була небезпечною. Отже, новий парламент, новий уряд і до роботи – це і буде основною перемогою”.

Джерело: www.112.ua