Новини України та світу

Госпіталізація Навального: лікар політика підозрює отруєння хімікатами

У російського опозиціонера Олексія Навального, якого вранці госпіталізували зі спецприймальника до лікарні № 64, швидше за все, отруєння хімічною речовиною, а не алергія.

Госпіталізація Навального: лікар політика підозрює отруєння хімікатами

Лікар Олексія Навального Анастасія Васильєва стверджує, що її пацієнта отруїли.

– Я як лікар, яка лікувала важкий опік поверхні ока у Олексія два роки тому – можу з упевненістю заявити, що і в 2017 році, і зараз – це результат шкідливої ​​дії невизначених хімічних речовин. Ніякої алергії у Олексія немає і ніколи не було, – уточнила вона.

За її словами, оглядати опозиціонера їй довелося через двері – керівництво лікарні імені Виноградова відмовилося пропускати до Навального для повноцінного огляду.

Вона виявила у нього виражений набряк та різку гіперемію верхніх та нижніх повік, ділянки навколо очей, гнійні виділення з правої кон’юнктивальної порожнини, виражений свербіж, множинні папульозні висипання на шкірі шиї, спини, грудей та ліктьових згинів рук, що свідчить свідчить про гострий токсичний керато-кон’юнктивіт та дерматиту, і загальну інтоксикацію (ураження шкірних покривів тіла).

– Ми не можемо відкидати токсичне ушкодження шкіри і слизових оболонок невідомою хімічною речовиною за допомогою якоїсь “третьої особи”, – написала Васильєва.

Вона закликала правоохоронні органи відправити на хімічну експертизу постільну білизну Навального, а також шкіру і волосся.

Джерело ФАКТИ. ICTV
28.07.2019