Новини України та світу

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019

Гороскоп на травень 2019 для представників всіх знаків зодіаку в ексклюзивному матеріалі Фактів ICTV.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019

Детальний гороскоп на травень склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019

Гороскоп для Овнів

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019У вас загостряться почуття, будете гостро реагувати на жарти на свою адресу, особливо, якщо це стосується зовнішнього вигляду. Зараз викликає бурхливу реакцію те, що в інший час навіть не помічали. Можливі нові стосунки: яскраві, пам’ятні, але швидкоплинні. Надлишкова чутливість і пристрасність не дуже добре позначаються на громадській діяльності, роботі і ділових відносинах. Гроші в цей час витрачаються імпульсивно і не на необхідні речі, а на те, що сподобалося в даний момент. Вимагаєте підвищеної уваги до себе, хоча самі схильні займатися лише власною персоною. Скандали і з’ясування відносин у першій половині місяця – звичайна річ.

Гороскоп для Тельців

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Перша половина травня – напружена. Бажання в цей час часто не відповідають можливостям, що позначається на настрої. Головну роль у цей час грають матеріальні цінності, які здатні забезпечити комфорт і затишок. Друга половина місяця сприятлива для бізнесу і фінансових справ. У партнерських відносинах з середини місяця запанує стабільність: існуючі відносини зміцнюються, а нові знайомства заводяться обачно. У ці дні зростає почуття власності, краще не давати привід для ревнощів і не випробовувати почуття партнера на міцність. Бажання спрямовані не лише на матеріальні блага, але і на їжу. У цей час посилюється апетит, тому слід знати міру, аби потім не довелося боротися із зайвими кілограмами.

Гороскоп для Близнюків

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Імпульсивність зміниться незворушністю і розсудливістю. Гаслами і гарячими промовами вже нікого не спокусити, людям потрібна конкретна інформація від вас. До всіх ставтеся з обережністю і недовірою. Вам дуже важко в цей період впроваджувати нововведення. Це хороший період для розрахунків, складання звітів та іншої дрібної і нудної розумової роботи. У цей час не варто ділитися сокровенним, краще тримати свої думки і висновки при собі. Поміркувавши про те, чому навчило вас минуле, спрямувати погляд туди, де ви хочете опинитися в майбутньому. Забудьте про світові проблеми та зосередьтеся на своїх очікуваннях. У другій половині травня ви відчуваєте прилив життєвих сил й енергії. Зростає творчий підйом, оптимізм, радість, щирість і дружелюбність.

Гороскоп для Раків

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Потік інформації та спілкування, спрямовані у ваш бік містять корисні відомості, за допомогою яких ви зможете краще висловити свою індивідуальність. Творча жилка, сила характеру або здібності керівника, які ви демонструєте на зборах і ділових переговорах, допоможуть вам отримати значну користь із ситуації, що склалася. Люди вашого кола високо оцінять ваш талант і особисті якості, хоча ви повинні будете самі створити для цього певні умови. Ймовірно, у вас з’явиться шанс обійняти керівну посаду, коли мова піде про співпрацю і підтримку партнера. Щасливий випадок або ситуація допоможе вам поліпшити своє становище в суспільстві або досягти іншого успіху.

Гороскоп для Левів

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019У цей період цілком вірогідні стреси, пов’язані з отриманням інформації, ідеями або спілкуванням. З іншого боку, якщо ви не дозволите вашому егоїзму і впертості проникнути в сферу ідей, методів та інформації це допоможе подолати всі перешкоди і успішно завершити всі ваші плани. У вас можуть виникнути принципові розбіжності з близькими щодо різних суджень. Тому вам слід розсудливо і тактовно пояснити свою позицію, даючи  зрозуміти навколишнім, що вони мають право на власну думку. В атмосфері взаємної поваги ситуація швидко вирішиться без шкоди для вашої особистості. Не перебільшуйте свою значущість в компаніях, а дозвольте навколишнім зробити перший крок. Якщо вони лестять вам, засипають компліментами або пропонують керівну посаду, постарайтеся реагувати скромно.

Гороскоп для Дів

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Отримані вами звістки й інформація або спосіб їх використання можуть значно поліпшити ваш особистий імідж і репутацію в цей період. Близькі прихильно поставляться до ваших досягнень і думок. Можливо вдале поєднання ідей і методів, потенційні результати яких призведуть до просування по соціальних сходах і запрошення обійняти провідний пост у колективі. Це відмінний час для початку проекту, пов’язаного з літературною творчістю або спілкуванням, для участі в ділових угодах або початку подорожі. Якщо ви хочете, щоб навколишні помітили у вас задатки лідера або якщо ви прагнете довести собі, що володієте цими талантами, прийшла пора самостійно змоделювати ситуацію, яка спонукає вас продемонструвати ці риси. Ви відчуєте прилив життєвих сил і будете задоволені своїми вчинками.

Гороскоп для Терезів

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Ваша імпульсивна поведінка, нерозсудливі вчинки і бурхливе вираження протесту можуть значно нашкодити вам у справах. Прагнення до конкуренції, іноді не зовсім здорової, зростає. Прагнення нав’язати свою волю, затвердити свою думку й інтереси можуть привести до неприємностей з керівництвом, а компаньйони по бізнесу просто не зрозуміють вас. Бійтеся вирішення конфліктів за допомогою сили, уникайте бійок. Егоїзм і підвищена конфліктність завадять вам під час обговорення проектів, укладення угод і договорів, при відвідуванні керівництва й офіційних органів. Необачні фінансові операції призведуть до втрат. Проявляючи  розсудливість і спокій, зможете уникнути травм, нещасних випадків на виробництві та в побуті. Будьте обережні з вогнем, колючими та ріжучими предметами, різними інструментами. Фізичне перенапруження і бурхливі емоційні прояви призведуть до виснаження.

Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Ідеї ​​та думки, що оточують вас, навряд чи будуть відповідати вашим власним. Навколишні не схильні схвалити створений вами імідж або піддатися вашому впливу. Ви можете запитати: Що ж робити? Відповідь проста: не слід даремно витрачати сили, намагаючись змусити інших людей змінити свою думку, не варто відкидати їх судження як негідні уваги – до ваших слів все одно ніхто не прислухається. Якщо ж ви не в змозі ефективно працювати в ситуації, що склалася або з конкретними людьми, задовольняйтеся неспішною самостійною роботою. У цей період не варто потрапляти в ситуації, успіх яких залежить від вашої популярності і ставлення навколишніх. Більш корисним буде, якщо ви зменшите число своїх знайомих, працюючи наодинці або скромно залишаючись позаду. Якщо ви обіймаєте яку-небудь керівну посаду, можна очікувати загального невдоволення і навіть відкритої опозиції.

Гороскоп для Стрільця

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Протягом цього періоду відчуваєте внутрішню свободу і розкутість, відчуваєте радость і впевненості в собі, тому схильні до симпатії і потягу до навколишнього світу. Ви шукаєте душевності, відвідуєте друзів і намагаєтеся знайти знайти в житті найкраще. Це буде ідеальний період для дружнього спілкування, любові, шлюбу і сімейного життя, для всього прекрасного і естетичного, для соціальної активності. Перша половина травня буде сприятливою для придбання речей, які належать до предметів розкоші, а також для залагодження суспільних і фінансових справ. Ви схильні займатися громадською діяльністю, натхненні і здатні заразити цим підйомом співробітників і компаньйонів, навіть керівництво. Можете розраховувати на матеріальну допомогу та ідейну підтримку начальника, впливових осіб і покровителів, особливо серед представників протилежної статі. Використовуйте цей період для гармонізації романтичних стосунках і сімейних зв’язків.

Гороскоп для Козерогів

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Збільшуються життєві сили і працездатність. Ви відчуєте гармонію тіла і духу. Різні імпульси ззовні й ідеї будуть почнуть діяти. Громадська діяльність і виконання службових обов’язків приносять задоволення. У цей період ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив, проектів і давніх  планів. Не пропустіть свій шанс! Зростає прагнення до лідерства та керівництва. Допомога і підтримка приходять самі собою, а пошук покровительство керівництва приносить результати. Ви самовпевнені, легко вирішуєте фінансові питання, можете провернути не одну вдалу операцію. Відкриваються нові перспективи, тому займайтеся самоосвітою. У цей період ви можете позбутися від тривалих конфліктів з коханими або членами сім’ї.

Гороскоп для Водоліїв

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Мінливий настрій може принести шкоду відносинам з партнерами і розлад у родині: непорозуміння, необгрунтовані ревнощі стануть причиною напруженої атмосфери. У цей період ви схильні до непотрібної витрати грошей. Також характерна втрата почуття реальності, яка проявляється в уявних бажаннях. Ви схильні потурати своїм примхам і в гонитві за надмірними задоволеннями – забути про роботу або свої обов’язки. Можливі виробничі чвари, непорозуміння, особливо з партнерами і співробітниками протилежної статі. Істотного порушення здоров’я не спостерігається, ви відчуваєте зменшення своєї зовнішньої привабливості, що позначається на ваших відчуттях і настрої. Схильні незаслужено вимагати до себе підвищену увагу і захоплення.

Гороскоп для Риб

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2019Сприятливий час для дружнього спілкування, любові, шлюбу і сімейного життя, для всього прекрасного і естетичного, для соціальної активності. Від керівництва можна очікувати розуміння, допомоги та підтримки, зокрема  матеріальної і фінансової. Ваш оптимізм дозволить вам вирішити багато питань. У програші ви не залишитеся, якщо укладете в цей період угоду або підпишете контракт. Більш вдало складаються ділові стосунки з протилежною статтю. Ви маєте право  очікувати прибуток, невеликі подарунки від шефа. Період сприятливий для візитів до керівництва, відвідування офіційних інстанцій. Ви можете з успіхом використовувати свою чарівність для гармонізації відносин з протилежною статтю, встановлення миру і злагоди в родині. Можна цей час використовувати для аналізу своїх уподобань і почуттів, бо в цей період ви правильно оцінюєте партнера і його ставлення до вас.

Джерело ФАКТИ. ICTV
29.04.2019