Новини України та світу

Голова Окружного адмінсуду заявив, що аудіозаписи НАБУ істотно перекручені

Бюро оприлюднило запис з розмовами Павла Вовка і його заступника Євгена Аблова

Джерело: 112.ua

Голова Окружного адмінсуду заявив, що аудіозаписи НАБУ істотно перекручені

Голова Окружного адміністративного суду в Києві Павло Вовк заявив, що оприлюднені НАБУ аудіозаписи, де нібито є його розмови, суттєво перекручені. Про це повідомляють “Українські новини”.

“Голос на цих аудіозаписах схожий на мій. Але озвучені тексти, очевидно, недостовірні, оскільки я знаю, які вираження використовую. До того ж, пам’ятаю обговорення певних подій і свої коментарі до них. У текстах,озвучених на прес-конференції, я бачу суттєві спотворення”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Під час обшуків в Окружному адмінсуді Києва пошкодили сервери, – адвокат

Як повідомлялося, 26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури прийшли з обшуками до Окружного адмінсуду Києва.

Згодом НАБУ оприлюднило записи розмов, ймовірно, суддів Окружного адміністративного суду Києва, зокрема голови цього суду Павла Вовка та його заступника Євгена Аблова. Вказані особи фігурують у справі про організацію ухвалення завідомо неправосудних судових рішень і втручання у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Новини за темою: Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва сьогодні надійшли на підпис до заступника голови ГПУ, – Сарган

Своєю чергою суддя Вовк назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ.

Джерело: www.112.ua

Close