Новини України та світу

Голова Окружного адмінсуду Вовк заявив, що дізнався про повістку в Генпрокуратуру з Facebook Сарган

Суддя зазначив, що не боїться вручення підозри

Джерело: 112.ua

Голова Окружного адмінсуду Вовк заявив, що дізнався про повістку в Генпрокуратуру з Facebook Сарган

Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявив, що дізнався про повістку в Генеральну прокуратуру з Facebook-сторінки прес-секретаря генпрокурора України Лариси Сарган. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Щойно дізнався, що ГПУ викликає мене для проведення процесуальних дій: вручення підозри та допиту. Здивований, що про повістку я дізнався з Фейсбуку Лариси Сарган, а не так, як це має бути згідно норм КПК (Кримінально-процесуального кодексу, – ред.)”, – написав Вовк.

Голова Окружного адмінсуду зазначив, що йому “відверто сумно, що у стінах Генпрокуратури піар переміг закон та здоровий глузд”.

“Складається враження, що повістка була виписана ГПУ виключно на вимогу “грантових зрадолюбів”. Я публічно заявляв і ще раз наголошую: Я не боюсь вручення підозри. Більше того, я особисто закликав саме до законних процесуальних дій. Вручення підозри – це єдина законна можливість довести абсурдність ситуації, яку штучно створили Ситник та Горбатюк (директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник та керівник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, – ред.) “, – вважає Вовк.

Новини за темою: Обшуки в ОАСК: НАБУ спростувало заяву адвоката про вилучені справи щодо ГПУ і бюро

За його словами, ця справа є “вигаданою, юридично безперспективною і останньою спробою старої влади втрутитись в суддівську незалежність”.

Як повідомлялося, 26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури прийшли з обшуками до Окружного адмінсуду Києва.

Згодом НАБУ оприлюднило записи розмов, ймовірно, суддів Окружного адміністративного суду Києва, зокрема голови цього суду Павла Вовка і його заступника Євгена Аблова. Зазначені особи фігурують у справі про організацію винесення завідомо неправосудних судових рішень і втручання в діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

Зы свого боку суддя Вовк назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ.

Джерело: www.112.ua

Close