Новини України та світу

Голова Окружного адмінсуду назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ

Він вважає, що вчорашні обшуки в ОАСК – це спроба помститися йому з боку представників попередньої влади

Джерело: 112.ua

Голова Окружного адмінсуду назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ

Глава Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк назвав фальшивкою опубліковані Національним антикорупційним бюро записи його розмов з членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. 

“В поширеному аудіофрагменті скомпільовані набори слів ймовірно сказаних в різних ситуаціях і в різний час. Так, голоси схожі на голоси суддів ОАСК, але фрази вирізані з контексту, набрані в різні дні, з різних приводів, навіть у різних місцях”, – написав глава суду.

Він вважає, що вчорашні обшуки в ОАСК – це спроба помститися йому з боку представників попередньої влади.

“Природно, адвокатами вже підготовлені і подані заяви у відповідні органи для дачі правової оцінки діям виконавців цього політичного замовлення. І я доб’юся відповідальності для винних, скільки б часу і сил це не зайняло”, – додав Вовк. 

Раніше повідомлялося, що суддів Окружного адмінсуду підозрюють у впливі на скасування рішень уряду з тарифів і арешту майна Януковича. Відзначається, що під час розслідування були зафіксовані розмови керівництва ОАСК про служіння колишній владі і зміни політичного курсу, обговорення свого “професіоналізму”, який полягає в умінні впливати з допомогою рішень очолюваного суду і знайомств на державні та суспільно значущі справи. Слідчі також зафіксували розмови, які можуть свідчити про вчинення головою і суддями ОАСК корупційних кримінальних правопорушень, у тому числі одержання неправомірної вигоди.

Нагадаємо, 26 липня детективи НАБУ та представники управління спецрозслідувань ГПУ прийшли з обшуками в Окружний адмінсуд Києва.

Джерело: www.112.ua