Новини України та світу

Go_A випустили тизер пісні “Соловей”, з якою виступлять на Нацвідборі Євробачення-2020

Півфінали заплановані на 8 і 15 лютого, а фінал – на 22 лютого
Група Go_A, яка поєднала в своїй творчості український вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани і потужний гітарний драйв, випустила тізер пісні “Соловей”, з якою виступить під час національного відбору на Євробачення-2020.

Коли стане доступна повна версія композиції не повідомляється. Згідно з жеребкуванням, музиканти будуть виступати у першому півфіналі – 8 лютого.

Раніше стало відомо, з якою піснею на нацвідборі виступлять група GARNA і співак Олександр Порядинський, а також бойз-бенд CLOUDLESS. Також свої пісні вже представили Еліна Іващенко, група FO SHO і співак GIO.

Нагадаємо, телевізійні півфінали заплановані на 8 і 15 лютого, а фінал – на 22 лютого. Серед журі – генеральний директор “Хіт ФМ” Віталій Дроздов, музикант і актор Андрій Данилко, а також співачка Тіна Кароль. Вести ефіри Нацвідбору знову буде Сергій Притула.

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року у місті Роттердам, Нідерланди. Раніше були представлені слоган конкурсу, логотип музичного шоу і дизайн сценічного майданчика, а також оголошені імена ведучих.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close