Новини України та світу

Глави МЗС Грузії і РФ за посередництва Швейцарії вперше з 2008 року провели переговори

Представника Грузії в першу чергу цікавило питання окупації грузинських територій

Джерело: 112.ua

Міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані вперше з 2008 року провів переговори з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Про це повідомив МЗС Грузії, пише “Грузія Online”.

Новини за темою: Держдеп США закликав Москву відмовитися від визнання незалежності окупованих Абхазії та Південної Осетії

“В рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, за ініціативи та організації Швейцарії відбулася зустріч міністра закордонних справ Грузії та міністра закордонних справ Російської Федерації”, –  заявили грузинські дипломати.

Наголошується, що представника Грузії в першу чергу цікавило питання окупації грузинських територій.

Новини за темою: У Грузії зареєстрували законопроект, за яким за карту без Абхазії і Південної Осетії загрожує в’язниця

Залкаліані вважає, що дипломатичні кроки необхідні для того, щоб переконати окупаційну владу у неприпустимості продовження контролю над грузинськими територіями.

Нагадаємо, російсько-грузинська війна почалася в 2008 році. Конфлікт виник через збройне протистояння в Південній Осетії, в якому брали участь бойовики з Росії і Абхазії. 8 серпня після обстрілу грузинських сіл ЗС Грузії заявили про намір відновити “конституційний порядок” і зайняли частину Цхінвалі.

В цей же день Росія втрутилася в конфлікт на боці південно-осетинських бойовиків і ввела війська. Військові дії поширилися далеко за межі Південної Осетії на інші міста Грузії і Абхазії.

Джерело: www.112.ua