Новини України та світу

Глава МВФ Георгієва заявила про можливість надати Україні більше кредитів, ніж передбачалося раніше

Розширення програми кредитування стане можливим після ухвалення законодавства, яке поліпшує структуру банківського регулювання, та земельної реформиКеруючий директор Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила про можливість розширення кредитної програми для України. Про це повідомила прес-служба МВФ 26 березня.

“Ухвалення законодавства, яке поліпшує структуру банківського врегулювання і того, що стосується земельної реформи, дасть змогу швидко просунутися вперед з остаточною доопрацюванням параметрів нової угоди з більш широким доступом, ніж передбачалося раніше”, – повідомила керівник МВФ.

За її словами, минулого тижня був досягнутий дуже гарний прогрес у переговорах з українською владою щодо нового механізму розширеного фінансування (EFF).

24 березня повідомлялося, що Кабінет міністрів України вніс у Верховну Раду законопроект № 3260 “Про внесення змін в законодавчі акти України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”. 

 

Законопроектом пропонується остаточно заборонити повернення націоналізованих банків колишнім власникам, заборонити повернення на ринок збанкрутілих банків, власники яких через суди домоглися скасування постанови Нацбанку про свою неплатоспроможність.

Прийняття цього законопроекту — одна з ключових вимог Міжнародного валютного фонду, через невиконання якого Україна досі не отримала нову кредитну програму на 5,5 млрд дол.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close