Новини України та світу

Гітаристи Rammstein поцілувалися на концерті в Москві на знак протесту проти гомофобних законів РФ

Російський закон про “пропаганду геїв” був прийнятий у 2003 році

Джерело: 112.ua

Гітаристи Rammstein поцілувалися на концерті в Москві на знак протесту проти гомофобних законів РФ

Гітаристи німецької групи Rammstein Пауль Ландерс і Ріхард Круспе поцілувалися на сцені під час концерту на московському стадіоні “Лужники”.

Як повідомляє loudersound, це було зроблено в знак протесту проти російського закону про “гей-пропаганду”.

Фото поцілунку також з’явилося на офіційній сторінці Rammstein у Instagram з підписом “Росія, ми тебе любимо!”.

 

 
 

 
 

Показати цю публікацію в Instagram

 

 
 
 

 
 

 
 
 

Росія, ми любимо тебе! Photos: @jenskochphoto

Публікація від Rammstein (@rammsteinofficial) 30 Лип 2019 в 10:23 PDT

Російський закон про “пропаганду геїв” був прийнятий у 2003 році. Його мета полягає в тому, щоб не допустити контакту дітей з гомосексуалізмом, роблячи незаконним подання будь-якого гомосексуального акту як нормального. У документі говориться, що він спрямований на захист “традиційних цінностей” від “так званої західної толерантності”. У той же час, Європейський суд з прав людини не погодився з такою позицією, постановивши, що закон посилює стигматизацію, провокує гомофобію і дискримінує вразливу меншість, а також завдає шкоди дітям.

Наголошується, що тиждень тому під час виступу в Польщі фронтмен групи Тілль Ліндеманн переправився через натовп в гумовому човні, розмахуючи прапором Прайду в знак підтримки польської спільноти ЛГБТ, які зіткнулися з насильницькими нападами.

Нагадаємо, Rammstein нині гастролює в підтримку свого першого за десять років альбому, реліз якого відбувся в травні цього року та встановив рекорд, дебютувавши на 1 місці чартів відразу в 14 країнах. 

Джерело: www.112.ua