Новини України та світу

Генпрокурор США Вільям Бар розлютився, коли дізнався, що Трамп згадував його разом з Джуліані в розмові з Зеленським

У самому міністерстві юстиції США стверджують, що Бар нічого не знав про дзвінок Трампа Зеленському, принаймні, до середини серпня

Джерело: 112.ua

Генпрокурор США Вільям Бар розлютився, коли дізнався, що Трамп згадував його разом з Джуліані в розмові з Зеленським

Генеральний прокурор США Вільям Бар був здивований і розсерджений, коли дізнався, що президент США Дональд Трамп згадував про нього разом з адвокатом Руді Джуліані в розмові з українським президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомила агентству Associated Press людина, знайома із думкою Бара.

Новини за темою: Трамп вважає, що слова Зеленського під час саміту ООН повинні покласти край скандалу з його липневим дзвінком

“Міністерство юстиції вперше дізналося про дзвінок Трампа, коли адвокат ЦРУ 14 серпня згадав скаргу невстановленого інформатора цієї спецслужби”, –  сказав чиновник, поінформований про це питання, однак не уповноважений обговорювати його публічно.

В самому міністерстві стверджують, що Бар нічого не знав про липневу розмову Трампа з Зеленським, принаймні, до середини серпня.

Новини за темою: Два десятки чиновників фігурують в скандалі з телефонною розмовою Трампа з Зеленським, – CNN

У відомстві також запевняють, що Бар не говорив з Трампом про розслідування справи щодо Байдена, або його сина, Хантера. Трамп не просив Барра зв’язатися з офіційними особами України з цього питання. За словами чиновників, Бар також не розмовляв з Джуліані ні про що, що стосується України.

Бар опинився під пильною увагою демократів Конгресу, які звинуватили його в тому, що він діє від імені Трампа більше, ніж від системи правосуддя. Демократи також закликали Бара відмовитися від рішень щодо українського питання. Люди, близькі до Бара, однак, стверджували, що не було б ніяких причин для таких заяв з боку конгресменів, оскільки генпрокурор не знайомий з питанням.

“Я зроблю так, щоб Джуліані зателефонував вам, і я також збираюся зателефонувати генеральному прокурору Бару, і ми розберемося з цим”, – сказав Трамп президентові України Володимиру Зеленському про необхідність розслідування щодо Джо Байдена і його сина Хантера, згідно зі стенограмою, оприлюдненою Білим домом минулого тижня.

26 вересня Спеціальний комітет з розвідки палати представників США оприлюднив текст скарги неназваного співробітника розвідки, який повідомив про тиск на Зеленського з боку Трампа. Вся скарга була заснована на даних від американських чиновників, які поділилися з розвідником.

Адам Шифф, виступаючи в комітеті під час слухань після оприлюднення тексту скарги американського розвідника, спробував передати суть розмови Трампа з Зеленським. Зокрема, він говорив, що Трамп просив Зеленського “облити брудом” його політичного опонента, Джо Байдена, за інформацією видання Newsweek.

Демократи в Палаті представників США ініціювали розслідування з метою імпічменту президента Дональда Трампа після оприлюднення скарги інформатора розвідки.

Законодавці з’ясовують, чи не загрожують дії Трампа національній безпеці і чесності виборів у США. Вони припускають, що Трамп, імовірно, вимагав політичної підтримки від іноземного лідера для переобрання.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close