Новини України та світу

Генпрокуратура зупинила розслідування проти учасника Евромайдана Бубенчика

Івана Бубенчика підозрюють у вбивстві міліціонерів на Майдані Незалежності

Джерело: 112.ua

Генпрокуратура зупинила розслідування проти учасника Евромайдана Бубенчика

Генеральна прокуратура (ГПУ) зупинила розслідування кримінального провадження стосовно учасника Евромайдана Івана Бубенчика, підозрюваного у вбивстві міліціонерів на Майдані Незалежності. Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит “Українських Новин”.

“Досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні наразі зупинено на підставі п. 3 ч. 1 ст. 280 Кримінального процесуального кодексу (виконання процесуальних дій у порядку міжнародного співробітництва)”, – повідомили в ГПУ.

В відомстві додали, що обвинувальний акт щодо Бубенчика до суду не передавали. Також не направлено до суду клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності на підставі закону “про амністію евромайданівців”.

Новини за темою: Печерський суд випустив учасника Євромайдану Бубенчика на поруки народних депутатів

Нагадаємо, 12 лютого Генпрокуратура повідомила про підозру в убивстві співробітників “Беркуту” на Майдані кільком особам і уточнила, що тривають два провадження – за фактами вбивств і поранень міліціонерів. Івана Бубенчика правоохоронці затримали за підозрою у вбивстві двох співробітників “Беркуту” 3 квітня.

Вранці 5 квітня підозру з Бубенчика було знято, а клопотання про арешт відкликано, однак того самого дня було оголошено нову підозру.

Сам Бубенчик спочатку публічно заявляв про те, що 20 лютого 2014 року під час подій Революції гідності вбив пострілами з автомата в потилицю двох правоохоронців. Він заявив, що вбиті були командирами. Рядовим бійцям, підкреслив Бубенчик, він стріляв по ногах. Пізніше він заявляв, що не вважає себе винним у вбивстві, а кримінальну справу назвав сфабрикованою.

Джерело: www.112.ua