Новини України та світу

ФСБ намагалася завербувати українця на пункті пропуску “Джанкой” у Криму

Представники “спецслужб” змушували українця збирати та передавати інформацію щодо місць дислокації військової техніки ЗСУ, членів “Правого сектору” та кримськотатарського батальйону “Аскер”

Джерело: 112.ua

ФСБ намагалася завербувати українця на пункті пропуску "Джанкой" у Криму

У Криму сталася чергова спроба вербування українського громадянина для шпигування на користь Федеральної служби безпеки Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

Як повідомляється, до правоохоронців звернувся громадянин України, який під час перебування на окупаційному “пункті пропуску “Джанкой”, був доставлений російськими прикордонниками до представників ФСБ, які примушували його до негласного співробітництва в їхніх інтересах.

Зазначається, що представники “спецслужб” змушували українця збирати та передавати інформацію щодо місць дислокації військової техніки Збройних Сил України в Генічеському районі Херсонської області, членів Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” та кримськотатарського батальйону “Аскер”.

Прокуратура автономії повідомляє, у зв’язку з тим, що особа не вчинила жодних дій на виконання злочинного завдання та добровільно звернулася до представників правоохоронних органів автономії,  відповідно до ч. 2 ст. 111 КК України, буде вирішено питання про звернення до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Раніше повідомлялося, що представники ФСБ Росії намагалися завербувати мешканку Хмельницької області на пункті пропуску з окремих районів Донецької та Луганської областей “Станиця Луганська”, проте та розповіла все Службі безпеки України.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close