Новини України та світу

Французький актор Ален Делон опинився в центрі скандалу на Каннському кінофестивалі

Американська організація створила петицію з проханням не вручати акторові “Золоту пальмову гілку”, оскільки вважає його “сексистом, расистом і гомофобом”

Джерело: 112.ua

Французький актор Ален Делон опинився в центрі скандалу на Каннському кінофестивалі

На днях на Лазурному березі стартував Каннський кінофестиваль, у центрі скандалу якого опинився французький актор Ален Делон, якому повинні були вручити “Золоту пальмову гілку”.

Так, в мережі з’явилася петиція з проханням позбавити легенду кіно нагороди. Автори петиції (організація “Жінки і Голівуд”), набрала більше 20 тисяч підписів, вважають Делона “сексистом, расистом і гомофобом”.

Приводом для цього послужили давні коментарі актора про те, що одностатеві пари не повинні всиновлювати дітей, його підтримка політики правих, а також заяви актора з приводу того, що жінки зайшли занадто далеко, вимагаючи рівних прав з чоловіками.

Тим не менш, організатори фестивалю не збираються відмовлятися від нагородження Делона.

“Складно судити когось через призму сьогоднішнього дня і судити про те, що було сказано і сталося багато років тому. Ми не вручаємо йому Нобелівську премію миру. Ми вручаємо йому “Золоту пальмову гілку” за його акторську кар’єру”, – заявив lиректор фестивалю Тьєррі Фремо під час прес-конференції, пише RT.

Фремо додав, що оргкомітет не схвалює судження Делона, але актор має право на свою точку зору.

Нагадаємо, Україну на Каннському кінофестивалі представлятимуть картини Нарімана Алієва і Декеля Беренсона. Як повідомлялося раніше, представлення українських фільмів на кінофестивалі обійдеться в 1 млн 400 тис. грн.

Джерело: www.112.ua