Новини України та світу

Фонд держмайна розпочав процес відбору радників для приватизації “Центренерго”

У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації ряду наступних об’єктів
Фонд державного майна оголосив конкурс на відбір інвестиційних радників, які мають підготувати державне “Центренерго” до приватизації. Відповідне розпорядження видав голова ФДМУ Дмитро Сенниченко, передає прес-служба.

Зазначається, що інвестиційні радники вже працюють з 5 об’єктами великої приватизації, і Фонд державного майна України розпочав процедури відбору радників з приватизації для Центренерго.

“У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації ряду наступних об’єктів великої приватизації. З метою детального аналізу стану справ в компанії за результатами 2019 року Фонд держмайна також залучає аудиторську компанію з бездоганною репутацію”, – зазначив голова ФДМУ.

У ФДМУ нагадали, що нещодавно Фонд держмайна також здійснив ротацію членів наглядової ради ПАТ “Центренерго”, а також видав наказ про проведення конкурсу на керівника “Центренерго” та направив наказ до Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства для його організації.

Сенниченко додав, що виконання цих невідкладних заходів забезпечить максимально прозору та конкурентну приватизацію і 100-відсоткове виконання закладених у державний бюджет-2020 планів надходжень від приватизації.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close