Новини України та світу

Фінляндія виграла чемпіонат світу з хокею, обігравши у фіналі Канаду

Збірна Фінляндії стала чемпіоном світу з хокею 2019. У неділю, 26 травня, у фіналі фіни обіграли збірну Канади.

Фінляндія — Канада 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Фінальний матч для збірної Фінляндії розпочався не надто вдало. Спочатку Каскі не зумів реалізувати буліт, так згодом Теодор вивів канадців вперед.

Та саме вилучення Теодора на початку другого періоду дала можливість збірній Фінляндії зрівняти рахунок у матчі. Шайбу закинув Анттіла. При цьому він зробив це на 02:35 другого періоду. А на 02:35 третього періоду Анттіла закинув другу шайбу у ворота канадців, вивівши фінів вперед.

Третю шайбу у фінів закинув Песонен, який і встановив остаточний результат матчу.

Збірна Фінляндії завоювала золоті медалі чемпіонату світу втретє в історії. Захищати свій титул фінам доведеться вже наступного року. Чемпіонат світу з хокею 2020 відбудеться у швейцарських Цюриху та Лозанні.