Новини України та світу

Філармонія врятована від загрози руйнування – блогер

Нинішній столичній владі вдалося врятувати Національну філармонію від руйнування за допомогою укріплення схилів, до цього на проблему ніхто не звертав уваги.

Філармонія врятована від загрози руйнування – блогер

Національну філармонію України вдалося врятувати від загрози руйнування, яка десятиліттями ігнорувалася минулою київською владою. Про це у своєму Facebook написав блогер Сергій Наумович.

– Знайшов архівні знімки і на них видно, що зміцнення схилу в районі Арки Дружби народів та філармонії на Володимирському узвозі в Києві дійсно проводилося, – написав Наумович і опублікував відповідні фото.

За його інформацією, схил в районі філармонії вже багато років потребував зміцнення, однак цією проблемою зайнялася тільки нинішня столична адміністрація.

– Якщо вірити висновку експертів Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій та ІКОМОС-УКРАЇНА, схил потребував зміцнення вже кілька десятиліть. Інакше в якийсь момент все це могло сповзти вниз, або поступово залишати тріщини на будівлі філармонії.

Причому, я погуглив і знайшов публікації ще більш ніж 10-річної давності, де йшлося про цю проблему. Але минула міська влада закривала очі на неї – в результаті ми поступово втрачали філармонію, – підкреслив блогер.

Він зазначив, що тепер Київська адміністрація провела всі необхідні роботи, схил укріплений і Національній філармонії нічого не загрожує.

– Загалом, тепер можна видихнути: схил укріплений, як повідомляють в КМДА, буронабивними палями (400 шт.). І це однозначно добре, – констатував Сергій Наумович.

При реконструкції Володимирської гірки в минулому році також був встановлений ​​захист від зсувів у вигляді паль і опорних стін.

Джерело ФАКТИ. ICTV
30.04.2019