Новини України та світу

Філарет просить Мін’юст і Зеленського продовжити реєстрацію і захистити права УПЦ КП

За словами Філарета, Міністерство юстиції розпочало процес ліквідації УПЦ КП

Джерело: 112.ua

Філарет просить Мін'юст і Зеленського продовжити реєстрацію і захистити права УПЦ КП

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату патріарх Філарет звернувся до Міністерства юстиції та президента України Володимиру Зеленському з проханням продовжити реєстрацію і захистити права церкви. Про це повідомляє прес-служба УПЦ КП.

Філарет написав окремий лист до Мін’юсту, де повідомив, що керівництво ПЦУ, ні створена ним ліквідаційна комісія не має до української православної церкви ніякого відношення.

“До нас дійшла інформація, що Міністерство юстиції має намір зняти з реєстрації Українську православну еркву Київського патріархату і позбавити права юридичної особи Київської патріархії УПЦ Київського патріархату на підставі рішення ліквідаційної комісії, створеної керівництвом православної церкви України”, – заявив Філарет.

Новини за темою: Філарет дав інтерв’ю російському каналу: ПЦУ має право служіння тільки на території України

Також предстоятель УПЦ КП написав лист президентові України, з проханням захистити права церкви та інтереси українського народу.

За словами Філарета, він і церква були залучені в прямий обман, при “антинародній участі” колишнього президента П.Порошенко, коли Україна отримала Томос.

“На жаль, до 06.01.2019 року тексту Томосу ніхто, крім Порошенка П. А. і митрополита Єпіфанія, не бачив. Отримавши таку небажану залежність, я і вірні УПЦ Київського патріархату негайно почали боротьбу проти кабальної угоди, вийшли зі складу ПЦУ, провівши помісний собор УПЦ Київського патріархату” — сказав патріарх УПЦ КП.

Новини за темою: Філарет поскаржився Авакову на рейдерські дії ПЦУ

Нагадаємо, раніше на помісному соборі у Києві, який був проведений під представництвом почесного патріарха Філарета Українська православна церква Київського патріархату вирішила залишити у своїй власності все майно (включаючи храми, монастирі, навчальні заклади) і банківські рахунки.

Джерело: www.112.ua