Новини України та світу

Facebook почне приховувати кількість лайків під записами

Пробний період почався в Австралії

Джерело: 112.ua

Facebook почне приховувати кількість лайків під записами

Facebook планує почати приховувати кількість лайків. Деякі австралійські користувачі вже не бачать кількість лайків під чужими постами. Про це повідомляє ВВС. 

В Австралії вже розпочався пробний період, тому деякі користувачі більше не бачать, скільки лайків поставили під чужими постами. Це вирішили зробити після того, як Instagrаm в декількох країнах почала впроваджувати те саме. 

Facebook планує приховати кількість лайків на чужих постах, щоб зменшити соціальний тиск серед користувачів. 

“Мова йде про те, щоб виключити це число з рівняння, щоб люди могли зосередитися на якості своїх взаємодій і якості контенту, а не на кількості лайків або реакцій”, – йдеться в повідомленні. 

Варто зазначити, що користувачі зможу бачити кількість лайків лише на своїх постах.

Нагадаємо, в липні соціальна мережа Instagram в порядку експерименту почала приховувати точну кількість лайків під записами користувачів в семи країнах. Повідомлялося, що кожен окремий користувач зможе бачити кількість лайків на власній сторінці. Для цього треба буде натиснути на список тих, хто поставив лайк. Але друзі, підписники і сторонні користувачі не будуть мати доступу до цієї інформації.

Раніше повідомлялося, соціальна мережа запустила алгоритм, який покликаний захистити користувачів від образ. Він буде попереджати користувачів перед публікацією коментаря, що вислів може бути сприйнято як образу.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close