Новини України та світу

Експерт про тиск на Окружний адмінсуд: Судова гілка влади найслабша і не може себе захистити

Експерт про тиск на Окружний адмінсуд: Судова гілка влади найслабша і не може себе захистити

Джерело: 112.ua

Судова гілка влади найслабша і не може себе захистити. Про це на круглому столі з обшуків в Окружному адмінсуді Києва заявив адвокат Ростислав Кравець.

“У всіх країнах світу, не тільки в Україні вказується: судова гілка влади – сама слабка. Вона не здатна себе захистити. Законодавці можуть змінювати під себе закони, виконавча гілка влади може також приймати свої рішення. Судова гілка влади обмежена в захисті. Вона не може бути публічною, вона не може виступати і робити заяви. Максимум вона може спростовувати недостовірну інформацію”, – сказав Кравець.

Він також додав, що у Окружного адмінсуду Києва є конфлікт з НАБУ.

“В принципі, вся ця ситуація, з цим прослуховуванням, незрозуміло, під яку кримінальну справу воно було, із звинуваченнями суддів в якийсь корупції, з повноваженнями, які на сьогоднішній момент оскаржуються в Окружному адміністративному суді, тут мільйон питань. Крім того, той же Окружний адміністративний суд, у них прямий конфлікт з НАБ,  – відзначив він.

“Я неодноразово був присутній на допитах суддів. Прямо на допиті детективи запитували “яке рішення ви будете приймати”. Навіть подано заяву одного з суддів і втручання в його діяльність. Справу не розглянуто…”, -резюмував він.

Нагадаємо, 26 липня співробітники ГПУ і Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) провели обшук в Окружному адмінсуді Києва. За інформацією Генпрокуратури, судді цього суду системно втручалися в діяльність вищих органів влади України. За словами керівника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, повідомлення про підозру підготовлено керівництву суду і чотирьом суддям. 

Джерело: www.112.ua

Close