Новини України та світу

Екс-прем’єр-міністр України Азаров: Влада має провести розслідування щодо сина Джо Байдена

Представник команди Джо Байдена відмовився коментувати заклик Азарова до розслідування

Джерело: 112.ua

Екс-прем'єр-міністр України Азаров: Влада має провести розслідування щодо сина Джо Байдена

Екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що українська влада має розслідувати законність дій сина кандидата в президенти США Джо Байдена Хантера в українській газовій компанії. Про це колишній топ-чиновник заявив в інтерв’ю Reuters.

“Це факт (його керівництво і гонорари), а не вигадка. Це має бути розслідуване, щоб розставити всі крапки над “і”, – сказав Азаров.

Новини за темою: Трамп вважає, що слова Зеленського під час саміту ООН повинні покласти край скандалу з його липневим дзвінком

Роль Хантера Байдена в компанії Burisma Holdings Limited перебуває у центрі уваги після того, як Білий дім оприлюднив стенограму, з якої випливає, що президент США Дональд Трамп по телефону попросив свого українського колегу Володимира Зеленського в липні змусити прокурорів розібратися в його діяльності.

Новини за темою: Два десятки чиновників фігурують в скандалі з телефонною розмовою Трампа з Зеленським, – CNN

Представник команди Джо Байдена відмовився коментувати заклик Азарова до розслідування, і ніхто з критиків Хантера Байдена не представив жодних доказів того, що він порушив український закон.

Українське національне антикорупційне бюро заявило в п’ятницю, що розслідує діяльність в Burisma в період з 2010 по 2012 роки, але не розглядає зміни у складі ради директорів з моменту, коли до неї приєднався Хантер Байден. Як відомо, з 2014 року Роберт Хантер Байден входив до ради директорів найбільшої приватної газової компанії Burisma Holdings. Він залишив цей пост в 2019 році.

Демократи в Палаті представників США ініціювали розслідування з метою імпічменту президента Дональда Трампа після того, як інформатор розвідки США поскаржився на нього у зв’язку із липневим телефонною розмовою з Зеленським. Законодавці з’ясовують, чи не загрожують дії Трампа національній безпеці і чесності виборів у США. Вони припускають, що Трамп, очевидно, вимагав політичної підтримки від іноземного лідера для переобрання.

Джерело: www.112.ua

Close