Новини України та світу

Екс-міністра оборони Грузії заарештували у зв’язку з протестами

Окруашвілі звинувачують за статтею про організацію групового насильства, участі у ньому та керівництві ним

Джерело: 112.ua

Екс-міністра оборони Грузії заарештували у зв'язку з протестами

Тбіліський міський суд заарештував колишнього міністра оборони Грузії і нинішнього лідера політичної партії “Переможна Грузія” Іраклія Окруашвілі у зв’язку з протестами в Тбілісі. Про це повідомляє грузинський Перший канал.

Як повідомляється, засідання, на якому розглядалося питання про міру перетину для Окруашвілі і ще двох учасників акції 20 червня, було закритим. Суддя прийняв відповідне рішення незабаром після початку слухань, через те, що прихильники політика шуміли і почали аплодувати в залі. Захист Окруашвілі попросив, щоб його відпустили на час слідства без будь-яких обмежень, проте суд відмовив.

Зазначаэться, що Іраклій Окруашвілі, затриманий відповідно до першої та другої частин статті 225 КК Грузії – “організація, керівництво або участь в груповому насильство”. Справа стосується подій 20-21 червня. 

Нагадаємо, колишній міністр оборони Грузії і нинішній лідер політичної партії “Переможна Грузія” Іраклій Окруашвілі був затриманий 26 липня. Начальник управління кримінальної поліції МВС Мамука Челідзе заявив, що Окруашвілі закликав демонстрантів увірватися в будівлю парламенту. Також, за даними поліції, Окруашвілі брав участь у різних групових актах насильства.

Джерело: www.112.ua

Close