Новини України та світу

Екс-главу Інтерполу Мен Хунвея засудили до 13,5 років в’язниці за хабарі

Чиновника звинуватили в отриманні хабара в розмірі 2,1 млн доларів і оштрафували його на 290 тис. доларів
Сьогодні, 21 січня 2020 року, суд у Китаї засудив колишнього главу Інтерполу Мен Хунвея до 13,5 років тюремного ув’язнення за корупцію. Про це пише Bloomberg.

Крім цього, суд оштрафував його на 290 тис. доларів за отримання хабарів та зловживання службовим становищем. Мен Хунвей визнав свою провину і заявив, що не буде оскаржувати рішення і подавати апеляцію.

Як відомо, у березні 2019 року слідство з’ясувало, що колишній чиновник витратив велику суму державних коштів на власні потреби, зловживаючи своєю владою. В ході судових розглядів також було встановлено, що Мен Хунвей отримав хабар у розмірі близько 2,1 млн доларів і зловживав своїм службовим становищем на попередньому місці роботи в Міністерстві громадської безпеки і берегової охорони у період з 2005 по 2017 рік, де обіймав посаду заступника міністра.

Нагадаємо, що Мен Хунвей очолював Інтерпол з 2016 по 2018 рік. В кінці вересня 2018 року він поїхав у Китай, після чого його сім’я не отримувала від нього жодних звісток. Дружина Грейс Мен заявляла, що незадовго до свого зникнення він відправив їй зображення ножа і наказав їй чекати дзвінка, що могло бути сигналом про те, що він знаходиться в небезпеці. Гонконзьке видання South China Morning Post повідомило, що глава Інтерполу в жовтні 2018 року був арештований для допиту відразу після свого прибуття в Китай

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close