Новини України та світу

Джуліані заявив, що вважає припинення розслідування у справі Байденів корупційно вмотивованим

Також адвокат Трампа звинуватив екс-генпрокурора України у відсутності розслідування

Джерело: 112.ua

Джуліані заявив, що вважає припинення розслідування у справі Байденів корупційно вмотивованим

Особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані заявив, що вважає припинення розслідування у справі Байденів корупційно мотивованим.

Про це він написав у своєму Twitter.

“Я не можу повірити, наскільки сліпими стали наші ЗМІ. Вони сліпо використовують прокурора, який корумповано закрив справи проти сина Байдена і його корумпованої компанії. Там не було ніякого розслідування. Де звіт? Використовуйте свій здоровий глузд для тих, хто не втратив його. Проаналізуйте це ….”, – написав Джуліані.

На його думку, загроза Байдена-старшого позбавити Україну американської допомоги, яка прозвучала в 2016 році, пов’язана зі слідством у справі компанії, до ради директорів якої входив Хантер Байден.

Новини за темою: Екс-генпрокурор Луценко: Українська влада не має підстав для проведення розслідування щодо Байденів

“Хабарництво передбачає пропозицію будь-чого цінного (гарантія критично важливої позики в $1,2 млрд) в обмін на офіційні дії (звільнення прокурора корумпованого чи ні, який розслідує справу проти твого сина). Хвалько Байден зізнався в цьому. Якщо вам потрібна допомога щодо того, чи знав він про сина, незабаром ви багато чого дізнаєтеся”, – написав Джуліані.

Джерело: www.112.ua

Close