Новини України та світу

Джуліані даватиме свідчення у Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту лише за згоди Трампа

Джуліані наголосив, що не бажає співпрацювати з головою комітету з розвідки Адамом Шиффом

Джерело: 112.ua

Джуліані даватиме свідчення у Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту лише за згоди Трампа

Особистий адвокат президента Дональда Трампа Руді Джуліані готовий давати свідчення в Комітеті з розвідки Палати представників США в рамках розслідування щодо імпічменту президента лише за умови, що на це погодитися його клієнт, Дональд Трамп. Про це Джуліані заявив в інтерв’ю ABC News.

Новини за темою: Екс-генпрокурор Луценко: В української влади немає підстав для проведення розслідування щодо Байденів

Джуліані наголосив, що не бажає співпрацювати з головою комітету Адамом Шиффом, але готовий подумати над цим, якщо Трамп дасть згоду.

“Я юрист. Це його (Трампа – ред.) привілей, а не мій. Якщо він вирішить, що хоче, щоб я дав свідчення, я, звичайно, даватму свідчення, хоча я думаю, що Адам Шифф – незаконний голова. Він вже вирішив справу”, – сказав Джуліані.

Спроби Джуліані переконати владу України провести антикорупційне розслідування контактів Джо Байдена і його сина з українською енергетичною компанією мають центральне значення для розгляду в рамках процедури імпічменту.

Новини за темою: Конгрес вимагатиме від Білого дому доступу до розмов Трампа з Путіним

Конгрес розслідує скаргу інформатора, в якій йдеться, що Трамп зажадав політичної підтримки від президента України, для того, щоб зуміти виграти виборчу кампанію в 2020 році у свого головного політичного опонента Джо Байдена.

Українське питання спонукало спікера Палати представників, члена Демократичної партії Ненсі Пелосі ініціювати розслідування для початку процесу імпічменту Трампа.

Розслідування щодо імпічменту здійснює Комітет Палати представників з розвідки.

Голова комітету Адам Шифф поки не вирішив, чи має він намір заслухати Джуліані.

Джерело: www.112.ua