Новини України та світу

Дуда заявив, що політика санкцій відносно РФ повинна бути продовжена

За його словами, це найбільш мирний спосіб змусити державу дотримуватися міжнародного права

Джерело: 112.ua

Дуда заявив, що політика санкцій відносно РФ повинна бути продовжена

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що політика санкцій щодо Росії зважаючи на ситуацію з територіальною цілісністю України повинна бути продовжена. Про це Дуда заявив на спільній з президентом України Володимиром Зеленським прес-конференції, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Україна повинна повернути свою територіальну цілісність, яку мала до 2014 року. Сьогодні окупована територія України – Крим, а також Луганська та Донецька області – ці території повинні повернутися до України. Наша позиція в цьому контексті відносно Росії однозначна: …ми вважаємо, що політика санкцій повинна бути продовжена, так як це найбільш мирний спосіб змусити державу дотримуватися міжнародне право”, – сказав Дуда.

Нагадаємо, Зеленський прибув з офіційним візитом до Польщі на запрошення Анджея Дуди.

Програмою візиту передбачені зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем’єр-міністром Матеушем Моравецким, маршалком сенату Станіславом Карчевським і представниками бізнесу.

Крім того, 1 вересня президент України візьме участь у меморіальних заходах у Варшаві з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни та проведе ряд зустрічей з лідерами іноземних держав, які братимуть у них участь.

Джерело: www.112.ua