Новини України та світу

Дубль Холанда приніс “Боруссії” перемогу над ПСЖ

Молодий норвежець вирвав перемогу для свого клубу

Дортмундська “Боруссія” вдома приймала ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Рахунок у поєдинку відкрив 19-річний норвежець Холанд, добивши м’яч у ворота після добивання. Гості відповіли точним ударом Неймара з пасу Мбаппе. Але Холанд в атаці відмінно пробив у ліву дев’ятку.

18 лютого, 22:00
Дортмунд, “Сигнал Ідуна Парк”
Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу
“Боруссія” – ПСЖ 2:1
Гол: Холанд, 69, 77 – Неймар, 75
“Боруссія”:
Бюрку, Загаду, Хуммельс, Пишчек, Геррейро, Вітцель, Джан, Хакими, Азар (Рейну, 67), Холанд, Санчо (Шмельцер, 90)
ПСЖ:
Навас, Курзава, Сілва, Кимпембе, Менье, Гуйє, Маркиньос, Веррати, Неймар, Мбаппе, Ді Марія

Фінальний свисток!

90 хв. Шмельцер поміняв Санчо.

77 хв. ГОЛ!!! ХОЛАНД!!! Ось це так!! Смачний ” удар із лінії штрафного майданчика у ліву дев’ятку!

75 хв. ГОЛ!!! НЕЙМАР!!! Мбаппе зумів прорватися з м’ячем справа і прострілив, а Неймар спокійно переправив м’яч з лінії воротарського!

69 хв. ГОЛ!!! ХОЛАНД!!! Навас не кращим чином впорався з дальнім ударом, а норвежець виявився першим на м’ячі!

67 хв. Замість Азара виходить Рейну.

65 хв. Мбаппе пробив з гострого кута, але Бюрку впорався і відбив.

60 хв. І знову Вітсель отримав. На цей раз від Неймара. Бразильу показана жовта картка.

54 хв. Гуйє занадто активно боровся з Вітселем – жовта картка.

Перерву

41 хв. Вітсель грубо штовхнув Ді Марію – жовта картка.

35 хв. Холанд зліва увійшов у штрафну ПСЖ і пробив – м’яч пролетів поруч зі штангою.

27 хв. Санчо відмінно пробив з лінії штрафного, але Навас зреагував і відбив!

20 хв. Хакими отримав м’яч справа і прострілив на лінію штрафного на Джана, який встиг прийняти м’яч, а от пробити йому вже не дали.

14 хв. Санчо пробіг майже все поле в контратаці Борусії, але вирішив сам пробити – удар вийшов неточним.

10 хв. Неймар небезпечно пробивав штрафний удар по центру воріт, але трохи не влучив у площину.

5 хв. Одно починають матч команди. По черзі володіють м’ячем, але поки без моментів.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Дивимося Лігу чемпіонів разом!

pic.twitter.com/D2eWMCPfLT

Ліга чемпіонів повертається після зимових канікул. У зимове міжсезоння “Боруссія” зуміла придбати юного таланту Холланда, якого зараз просто “розриває” – 8 голів у 5 матчах Бундесліги. У Лізі чемпіонів молодому норвежцю буде складніше, але він ще на груповому етапі показав себе, ставши кращим бомбардиром.

ПСЖ у вихідні грав з “Амьеном”, і Тухель, якому сьогодні належить протистояти своїм колишнім підопічним, застосувавши ротацію, не зміг виграти. Пропустити 4 голи перед Лігою чемпіонів – погана ознака. Хоча зробити висновки, зібратися і не допустити подібного ПСЖ в змозі.

Додамо, що сьогодні також пройде матч “Атлетіко” – “Ліверпуль”.

Головний тренер “Боруссії” Люсьєн Фавр:

“Ми добре проаналізували суперника. Ми знаємо їх гравців і готові до них. Париж – відмінна команда, яка впевнено перемагала Мадрид, що говорить саме за себе. Проте важлива тільки наша гра”.