Новини України та світу

Дубинський розповів, що готує дві постанови про створення тимчасових слідчих комісій з Нацбанку

Також нардеп вважає, що надзвичайно важливо реферувати фонд гарантування вкладів

Джерело: 112.ua

Дубинський розповів, що готує дві постанови про створення тимчасових слідчих комісій з Нацбанку

Народний депутат України Олександр Дубинський розповів, що готує дві постанови про створення тимчасових слідчих комісій по Національному банку. Про це нардеп заявив в ефірі телеканалу “112 Україна“.

За словами Дубинського, нардеп готує дві постанови про створення тимчасових слідчих комісій з Національного банку і фонду гарантування вкладів, розслідування діяльності керівництва та фонду гарантування Нацбанку 2014-2019 років.

“У комітеті з питань фінансової, банківської, митної, податкової діяльності, законопроекти, які в комітеті розглядаються, ми обговорюємо, активно вносимо поправки, готуємо їх до реєстрації та голосування”, – зазначив Дубинський.

Новини за темою: Разумков оголосив про припинення повноважень Верховної Ради VIII скликання

Також нардеп вважає, що надзвичайно важливо реформувати фонд гарантування вкладів, оскільки надзвичайно важливо вирішити питання з доступом людей до кредитів, які зараз потрапляють до колекторських компаній, щоб люди самі мали можливість їх викуповувати.

Новини за темою: У новому уряді прем’єр-міністром буде Гончарук, міністром фінансів – Маркарова, – депутати “Слуги народу”

Джерело: www.112.ua