Новини України та світу

Дубілет заявив, що навіть кіт в шоці від його рішення стати міністром

А ще місяць тому він збирався переїхати жити в Лондон

Джерело: 112.ua

Дубілет заявив, що навіть кіт в шоці від його рішення стати міністром

Новообраний міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що не планував увійти у владу, а збирався переїхати жити в Лондон. Про це він написав на своєму каналі в Telegram. 

“Я прийняв одне з найскладніших рішень у своєму житті. Мене запросили на посаду Міністра кабінету міністрів, і я погодився. Сім’я в шоці. Друзі в шоці. Бізнес-партнери в шоці. Кіт у шоці. Та й я сам, якщо чесно, в шоці. … Ще місяць тому я збирався переїхати жити в Лондон і будувати там зі своїми партнерами єдинорога. Але раптом всі ці плани якось  відступили на другий план”, – зазначив Дубілет.

Новини за темою: Новий Кабмін: Міністром Кабінету міністрів став Дмитро Дубілет

Політик запевнив, що у складі нової команди під керівництвом Олексія Гончарука зробить все можливе, щоб Україна зробила якісний ривок.

Новини за темою: Дубілет призначений радником т. в. о. голови СБУ

“А ще я обіцяю не красти. На щастя, успіх monobank дозволить мені не думати у найближчі роки про матеріальний аспект. Крім того, я вірю, що велика частина молодої команди, яка сьогодні очолила Кабмін, теж не буде красти. Такого у нашій країні ніколи не було”, – резюмував Дубілет.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада нового скликання проголосувала за призначення прем’єр-міністром заступника керівника офісу президента Олексія Гончарука. Цього ж дня Дубілет став міністром Кабінету міністрів. 

Дмитро Дубілет в минулому – директор з інформаційних технологій “Приватбанку”, один із творців першого мобайл-онлі банку – Monobank.

Джерело: www.112.ua