Новини України та світу

Дружина Зеленського планує розробити власну програму

Олена Зеленська не любить, коли її хвалять

Джерело: 112.ua

Дружина Зеленського планує розробити власну програму

Дружина президента України Олена Зеленська планує розробити власну програму, що буде корисна для суспільства. Про це вона заявила в інтерв’ю телеканалу “1+1”, відповідаючи на питання про те, як вона почуває себе у статусі першої леді. 

Вона заявила, що вже перебуває в процесі розробки програми та додала, коли виходить на публіку, то покидає свою зону комфорту. 

“Такі виклики, коли я повинна виходити з своєї зони комфорту, повинна розуміти, що спілкування, вихід в люди, як то кажуть, це необхідна складова статусу дружини президента. Я буду намагатись робити це якнайкраще”, – сказала Олена Зеленська. 

Володимир Зеленський стверджує, що його дружина відповідальніше за нього ж самого, але не любить, коли її хвалять. 

“Їй складно. Тому що вона дуже відповідальна людина, мені здається, навіть більш відповідальніша за мене. Тому що вона кожну деталь розбирає. Їй дискомфортно, вона не любить, коли про неї кажуть. Навіть коли добре кажуть, і в соцмережах, вона не любить стільки уваги”, – сказав Володимир Зеленський. 

У свою чергу перша леді стверджує, що вже менше читає коментарі, бо вже звикла та намагається “більш філософськи ставитися до критики”.

Раніше Зеленський заявив, що щоранку цілує дружину та дітей, але вони в той час ще сплять.

Джерело: www.112.ua