Новини України та світу

Дружина глави Зовнішньої розвідки Бухарева не працює у “95 Кварталі”, – АП

Екс-спікер “Кварталу”, прес-секретар заступника глави Адміністрації президента Ольга Руденко заперечує інформацію, що з’явилася у ЗМІ, про те, що дружина глави Зовнішньої розвідки Бухарева працює у “Студії Квартал 95”

Джерело: 112.ua

Дружина глави Зовнішньої розвідки Бухарева не працює у "95 Кварталі", - АП

Дружина нового глави служби Зовнішньої розвідки Владислава Бухарева не працює в “Студії Квартал 95”. Про це повідомила екс-спікер “Кварталу”, прес-секретар заступника глави Адміністрації президента Ольга Руденко у коментарі “Громадскому”.

“Ми з’ясували, що у “95 Кварталі” вона не працювала. А що стосується кумівства, я не можу коментувати, я не знаю”, – зазначила вона.

Новини за темою: Медаль від ФСБ і мільйонні подарунки доньці: Що відомо про нового очільника СЗР Владислава Бухарєва

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що дружина нового глави Зовнішньої розвідки Владислава Бухарева працює сценаристом в “95 кварталі”. Таку інформацію розповсюдила журналістка і одна із засновниць Telegram-каналу The Newsroom Тетяна Ніколаєнко на своїй сторінці у Facebook.

Новини за темою: У Херсонській обл. на окрузі № 185 перемогу здобув кандидат від “Блоку Порошенка” Хлань

В коментарях під постом журналістки, керівник відділу “Світ” видання “Лівий берег” Ігор Соловій повідомив, що артист “95 Кварталу” Євген Кошовий є кумом Владислава Бухарева.

Дружина глави Зовнішньої розвідки Бухарева не працює у "95 Кварталі", - АП

Нагадаємо, 11 червня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки депутата “Батьківщини” Владислава Бухарева.

Джерело: www.112.ua