Новини України та світу

Допуск іноземних військ і кадрові питання: ЗМІ опублікували порядок денний позачергового засідання Ради

На вимогу президента Зеленського 4 березня депутати зберуться на позачергове засіданняВерховна Рада україни 4 березня збереться на позачергове засідання на вимогу президента Володимира Зеленського. В Офісі президента лаконічно пояснили, що глава держави попросив включити до порядку денного цього засідання питання про Кабінет міністрів та про розгляд кількох проектів законів. Також він просить заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів.

Зі свого боку видання “Страна.uа” опублікувало проект порядку денного позачергового засідання. Згідно з ним, депутатам буде запропоновано розглянути такі питання:

1. Проект закону про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

2. Проект закону про внесення змін у розділ VI “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про національну безпеку України” щодо набрання чинності положень щодо головнокомандувача Збройних сил України, Генерального штабу Збройних сил України, видів і окремих родів військ (сил).

3. Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції” (2-ге читання).

4. Проект закону про ратифікацію Рамкової угоди між урядом України і урядом Французької Республіки про офіційну підтримку посилення морської безпеки та охорони України.

5. Можливо, кадрові питання. Також джерела видання в Офісі президента не виключили, що буде винесене на голосування відправлення до Конституційного суду проекту змін до Конституції щодо децентралізації. 

Нагадаємо, 28 лютого ввечері на сайті Верховної Ради з’явилося повідомлення, що парламент 4 березня збереться на позачергове засідання на вимогу президента Володимира Зеленського.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close