Новини України та світу

Добу на Донбасі: Бойовики 23 рази порушили режим припинення вогню, – штаб ООС

За минулу добу втрат внаслідок обстрілу з нашої сторони не було

Джерело: 112.ua

Добу на Донбасі: Бойовики 23 рази порушили режим припинення вогню, – штаб ООС

У районі проведення операції Об’єднаних сил за минулу добу бойовики 23 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці при цьому не постраждали. Про це повідомляється на сторінці прес-центр штабу ООС Facebook.

“28 вересня збройні формування Російської Федерації і її найманці 23 рази порушили режим припинення вогню. За минулу добу втрати внаслідок обстрілу з нашої сторони не було”, – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: На відновлення інфраструктури Донбасу не вистачить двох річних бюджетів України, – Криклій

В районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” противник здійснив 11 обстрілу позицій Об’єднаних сил. Зокрема, тричі неподалік Мар’їнки – з гранатометів різних систем і стрілецької зброї, по два рази поблизу Лебединського і Павлополя – з станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї. двічі неподалік Водяного – з гранатометів різних систем, неподалік Новотроїцького – з автоматичного гранатомета і стрілецької зброї, поблизу Новогнатівки – зі стрілецької зброї.

Новини за темою: Польща виділила понад 1 млн дол. на гуманітарну допомогу Донбасу

В районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання “Північ” противник здійснив 12 обстрілу позицій Об’єднаних сил. Зокрема, шість разів поблизу Новолуганського – з мінометів калібру 82 мм, а також з гранатометів різних систем і стрілецької зброї, двічі неподалік Новгородського – з міномета 120 мм, а також з гранатометів різних систем і стрілецької зброї, поблизу Троїцького – з мінометів калібру 120 мм і 82 мм, неподалік Новотошківського – з мінометів калібру 82 мм, а також із стрілецької зброї, поблизу станції Кондрашевська – з міномета калібру 82 мм, неподалік Луганського – з міномета калібру 82 мм, а також з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

“З початку поточної доби збройні формування Російської Федерації і її найманці 3 рази порушили режим припинення вогню. Протягом поточної доби втрат внаслідок обстрілу з нашої сторони не було”, – додали в прес-центрі.

Новини за темою: На Донбасі бойовики порушили “режим тиші” 17 разів

В районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” противник здійснив два обстріл позицій Об’єднаних сил неподалік Новотроїцького – з автоматичного гранатомета і стрілецької зброї, поблизу Павлополя – зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання “Північ” противник здійснив один обстріл позицій Об’єднаних сил поблизу Травневого – з міномета калібру 82 мм, а також з ручного протитанкового гранатомета і стрілецької зброї.

Джерело: www.112.ua