Новини України та світу

До Умані прибуло 17 тисяч прочан-хасидів на святкування Рош Гашана

Всього публічний порядок забезпечують понад 550 українських поліцейських і 20 співробітників поліції Ізраїлю

Джерело: 112.ua

До Умані прибуло 17 тисяч прочан-хасидів на святкування Рош Гашана

Нацполиция

До Умані прибуло 17 тисяч прочан-хасидів на святкування Рош Гашана

Нацполиция

В Умань Черкаської обл. вже прибуло 17 тисяч прочан-хасидів для святкування Рош Гашана – Нового 5780 року за юдейським календарем. Про це повідомив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, повідомляється на сайті відомства.

“На сьогодні в Умань прибуло близько 17 тис. прочан з шести країн світу. Правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Співробітники вибухотехнічної служби, спецпідрозділу, патрульної поліції, кінологи зі службовими собаками працюють цілодобово у дві зміни. В оперативному штабі є всі технічні можливості для контролю і дотримання безпеки під час заходів”, – заявив Фацевич.

Новини за темою: Для охорони правопорядку в Умань прибув загін ізраїльських поліцейських

Всього публічний порядок в Умані забезпечують понад 550 українських поліцейських, які прибули у складі зведеного загону, і 20 співробітників поліції Ізраїлю. За час їхньої роботи в місті грубих порушень громадського порядку не допущено.

Разом з начальником поліції Черкаській області Валерієм Лютим Фацевич здійснив обхід місця компактного проживання паломників. Керівники також перевірили контрольно-пропускні пункти і стаціонарні пости.

Новини за темою: До Умані прибув зведений загін поліцейських для забезпечення правопорядку під час святкування Рош ха-Шана

Фацевич повідомив, що черкаська поліція готова до забезпечення громадського порядку та безпеки громадян в Умані.

У районі несення служби розроблено 46 піших маршрутів, 17 стаціонарних постів, 10 контрольно-пропускних пунктів і 2 пункти візової підтримки. На час заходів у місці компактного перебування паломників перекрито рух.

Як повідомляла Держприкордонслужба, Україна очікує близько 20 тис. прочан-хасидів, які завітають на свято Рош Гашана.

Нагадаємо, прочани-хасиди масово продовжують прибувати в Україну для святкування юдейського Нового року. У 2019 році Рош Гашана припадає на вечір 29 вересня. Цього разу ортодоксальні євреї відзначають ювілейний 5780-й Новий рік. Свято триватиме два дні, до вечора 1 жовтня.

Джерело: www.112.ua

Close