Новини України та світу

Дитяче Євробачення-2019: стали відомі імена журі нацвідбору

Дитяче Євробачення-2019: стали відомі імена журі нацвідбору

На Суспільному визначили склад журі, що обиратиме представника від України для участі в міжнародному пісенному дитячому конкурсі Євробачення-2019, який пройде 24 листопада в польському місті Глівіце.

Про склад журі Дитячого Євробачення-2019 повідомляється на офіційній сторінці Євробачення в Україні в Instagram.

Рішення, хто представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2019 прийматимуть глядачі та зіркові судді :
– Олександра Кольцова, 
– Alyosha, 
– Adam, 
–TanyaSha, 
–Олександр Стасов,
– Оксана Скибінська,
– Станіслав Медведєв.

До складу професійного оргкомітету увійшли: співачка й членкиня правління Суспільного мовлення Олександра Кольцова, українська співачка та представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha, співак і композитор Adam, співачка та композиторка TanyaSha, музичний продюсер розважального напряму Суспільного Олександр Стасов, голова делегації дитячого Євробачення-2019 від України Оксана Скибінська та виконавчий продюсер розважального напряму Суспільного Станіслав Медведєв,
– йдеться у повідомлення.

Додамо, що подати заявку на участь у нацвідборі дитячого Євробачення-2019 можна до 8 серпня. 17-ий дитячий конкурс Євробачення відбудеться 24 листопада в Arena Gliwice – розважальний центр Польщі.

Як повідомлялося, у 2018 році представниця від Польщі 14-річна Роксана Вєнгель із піснею Anyone I Want to Be перемогла на дитячому “Євробаченні-2018” у Мінську (Білорусь). Конкурсантка від України Даріна Красновецька з україно-англомовною піснею Say love (“Кажу любов”) посіла 4 місце.

View this post on Instagram

UA: Суспільне мовлення визначило склад журі, яке обиратиме представника від України для участі в дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2019. До складу професійного оргкомітету увійшли: співачка й членкиня правління UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова, українська співачка та представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha, співак і композитор Adam, співачка та композиторка Tanya Sha, музичний продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Олександр Стасов, голова делегації Дитячого Євробачення-2019 від України Оксана Скибінська та виконавчий продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Станіслав Медведєв.

A post shared by UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) on


Джерело Телеканал новини «24»
31.07.2019