Новини України та світу

Держдеп США схвалив продаж ракет Японії на суму 3,3 млрд доларів

У Пентагоні вважають, що продаж ракет Японії підтримає зовнішню політику та національну безпеку Сполучених Штатів и поліпшить безпеку основного союзника в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

Джерело: 112.ua

Держдеп США схвалив продаж ракет Японії на суму 3,3 млрд доларів

Державний департамент США схвалив продаж ракет Японії з передбачуваною вартістю 3,3 мільярда доларів. Про це повідомило агентство Пентагону у вівторок, передає Reuters.

Новини за темою: Трамп і Абе домовилися про посилення тиску на КНДР

“Головними підрядниками з продажу до 73 американських зенітних керованих ракет класу “Стандарт” Standard Missile 3, а також американської пускової установки контейнерного типу MK 29 Canisters є компанії Raytheon Co. і BAE Systems Plc.”, – йдеться у повідомленні Агентства зі співробітництва у сфері оборони.

У Пентагоні вважають, що зазначений продаж ракет підтримає зовнішню політику та національну безпеку Сполучених Штатів і поліпшить безпеку основного союзника США, який є основою політичної стабільності та економічного прогресу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Наприкінці травня президент США Дональд Трамп, за підсумками переговорів із японським прем’єр-міністром Сіндзо Абе повідомив, що Японія планує купити 105 винищувачів F-35.

Джерело: www.112.ua