Новини України та світу

Депутат від “Слуги народу” прогнозує розгляд від 30 до 100 законопроектів у перший день роботи Ради

За його, словами, технічно усе дозволяє проголосувати

Джерело: 112.ua

Депутат від "Слуги народу" прогнозує розгляд від 30 до 100 законопроектів у перший день роботи Ради

У перший день роботи Верховної Ради 9-го скликання нардепи розглянуть від 30 до 100 законопроектів. Про це журналістам заявив депутат “Слуги народу” Юрій Камільчук, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“Завтра ми будемо розглядати законопроекти, які, я думаю, пріоритезуються сьогодні, хоча основні обговорюються у пресі постійно. Є шанс, що ми приймемо більше 30, а можливо навіть до 100 законопроектів. Побачимо. Технічно усе дозволяє, голосування відбувається досить швидко. Система “Рада” має бути запрограмована завтра. Я думаю, що сьогодні під кінець дня ми обговоримо, що, за чим голосуємо”, – заявив Камільчук.

Новини за темою: Рада розгляне законопроекти про режим спільного транзиту і про уповноваженого економічного оператора, – Гетманцев

Як повідомлялося, перше засідання Верховної Ради нового скликання відбудеться 29 серпня. Таке рішення прийняли під час засідання підготовчої групи 9 серпня. Також на перше офіційне засідання нової Верховної Ради планують запросити понад 60 гостей.

Новини за темою: На першому засіданні Рада внесе до порядку денного скорочення своєї кількості до 300 депутатів, – ЗМІ

Раніше Давид Арахамія заявив, що ім’я нового прем’єр-міністра України стане відомим 29 серпня, у день першого засідання нового парламенту 9-го скликання. 
 
Новини за темою: Рада може запровадити наступного року “кешбек” для ризикових галузей, – Гетманцев
Джерело: www.112.ua