Новини України та світу

Депутат від “Народного фронту” Тетяна Чорновіл каже, що заявила в ГБР на Андрія Портнова

Чорновіл вірить, що нинішнє призначення переліку осіб на високі державні посади є наслідком домовленостей Зеленського і Портнова

Джерело: 112.ua

Депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновіл каже, що заявила в ГБР на Андрія Портнова

Депутат від фракції “Народного фронту” Верховної Ради восьмого скликання Тетяна Чорновіл повідомила про подану нею заяву до ГБР проти екс-глави адміністрації президента України Андрія Портнова. Відповідну інформацію політик розмістила у своєму блозі на “Українській правді”.

Новини за темою: Портнов: Вплив олігархів на владу вручну обмежити неможливо

“Подала до ДБР заяву на Портнова…У ній йдеться про факти порушення ним виборчого законодавства і звинувачення Портнова у створенні злочинної організації з метою узурпації влади. Зокрема, законодавство передбачає виключно добровільне фінансування передвиборчих фондів, зате цілий перелік помічників і юристів, підлеглих Портнову, перерахували мільйон грн до передвиборчого фонду кандидата в президенти Володимира Зеленського, виконуючи доручення Портнова”, – зазначила Чорновіл.

Депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновіл каже, що заявила в ГБР на Андрія Портнова

Чорновіл вірить, що нинішнє призначення переліку осіб, близьких до Портнова, на високі державні посади, є наслідком домовленостей між Зеленським та Портновим.

Вона має на увазі призначення люстрованного Андрія Богдана на посаду керівника офісу Президента.

Нагадаємо, в липні глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що колишній заступник глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов не буде займати жодну посаду при сьогоднішній владі, президент проти. 

Джерело: www.112.ua