Новини України та світу

Депутат Гетманцев раніше хотів стати суддею, але провалився, сфальсифікувавши дані про себе, – ЗМІ

У ЗМІ з’явився документ, з якого випливає, що голова парламентського комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в 2017 році претендував на посаду судді Касаційного адміністративного суду. Але Вища кваліфікаційна комісія суддів відмовила Гетьманцеву з-за спроби фальсифікації і приховування даних про себе, повідомляє Obozrevatel з посиланням на 24 канал.

Джерело: 112.ua

Як свідчить документ, підставою для відмови Гетманцеву стала низка фактів, виявлених на той момент Громадською радою доброчесності.

По-перше, рада встановила, що Гетманцев був засновником підприємства TOB “M.C.Л.”, щодо якого є “висновки правоохоронних органів про сприяння тероризму”. А саме – СБУ здійснювало досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування тероризму невстановленими посадовими особами TOB “M.C.Л.”.

По-друге, на підприємстві, співвласником якого є Гетманцев, були виявлені непрозорі механізми для обходу санкцій та несплати податків.

По-третє, Гетманцев був помічником-консультантом народного депутаті від Партії регіонів Володимира Сівковича, який перебуває у розшуку за підозрою у силовому розгоні учасників Євромайдана 30 листопада 2013 року.

По-четверте, Гетманцев був засновником TOB “Юрімекс”, де володів більш ніж 50%. І це ТОВ є джерелом значних прибутків.

Як вказується у висновку Вищої кваліфікаційної комісії суддів: кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду Данило Гетманцев не вжив заходів для усунення цих ризиків або їх спростування. Чим продемонстрував пріоритет власних інтересів над інтересами авторитету суду і України.

Джерело: www.112.ua

Close