Новини України та світу

Декларація міністра Федорова: 4,4 млн гривень доходів, 200 тис. дол. готівки і 70 рублів на рахунку в “Приваті”

Вчора Михайла Федорова обрали віце-прем’єр-міністром і міністром з питань цифровий трансформації

Джерело: 112.ua

Декларація міністра Федорова: 4,4 млн гривень доходів, 200 тис. дол. готівки і 70 рублів на рахунку в "Приваті"

Віце-прем’єр-міністр, міністр з питань цифровий трансформації Михайло Федоров задекларував 4,4 млн гривень доходів, 200 тис. доларів готівки і 70 рублів на рахунку в “ПриватБанку” за 2018 рік. Відповідна інформація розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Михайло Федоров одружений та виховує доньку.

Основну частину доходів – 4,4 млн гривень – склало заняття підприємницькою діяльністю, близько 34 тис. гривень – зарплата за сумісництвом в “ІТ Груп Запоріжжя 2018”, 9 тис. гривень – зарплата на основному місці роботи в ТОВ “СММСТУДІО”, близько 10 тис. гривень – додаткове благо від компанії “Айсмарт” і 1 тис. гривень – відсотки від “Універсал банку”.

Новини за темою: П’ять автомобілів, кілька квартир і 26 млн в борг третій особі: Що задекларував новий спікер ВР Разумков

Дружина Анастасія задекларувала 373,5 тис. гривень від відчуження майна та 11 тис. гривень соцвиплати при народженні дитини.
На рахунках в “ПриватБанку” у міністра 405 тис. гривень, 3 тис. євро, 6,2 тис. доларів і 70 рублів, а також в “Універсал банку” – 61,3 тис. гривень, у його дружини – 350 тис. гривень готівки і 34 тис. гривень на рахунку в “ПриватБанку”.

Готівкою Михайло Федоров зберігає 200 тис. дол., а його дружина – 350 тис. гривень.

Новини за темою: Кулеба задекларував дві квартири в столиці і 2,6 млн гривень доходів

Федоров володіє половиною житлового будинку площею 44,8 кв. м у Василівці Запорізької області і в Києві будує квартиру площею 74,8 кв. м, його дружина орендує квартиру в Києві площею 36,6 кв. м.

Новини за темою: Новообраний очільник МЗС Пристайко задекларував 2,8 млн гривень доходів

Новопризначений віце-прем’єр є кінцевим бенефіціаром компаній “Стадимир”, “СММСтудио”, “5 служба” (усі – у Запоріжжі), а також володіє правами на 2 торгові марки – СММСТУДИО і Некстедо, вартість активів яких на дату виникнення права загалом складає понад 5 млн гривень.

Джерело: www.112.ua