Новини України та світу

ДБР обшукує місцеву прокуратуру і два відділки поліції у Дніпропетровській області, – Варченко

Слідчі дії відбуваються у рамках провадження про ймовірний продаж покурором заарештованих посівів с/г культур на суму 882 тис. грн

Джерело: 112.ua

ДБР обшукує місцеву прокуратуру і два відділки поліції у Дніпропетровській області, - Варченко

Держбюро розслідувань проводить обшуки у місцевій прокуратурі та двох відділках поліції Дніпропетровської області. Про це повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко на сторінці у Facebook.

“День розпочався з обшуків. Зараз проводимо їх у місцевій прокуратурі, двох відділах поліціі Дніпропетровської області, а також на товарній біржі спільно з прокурорами Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та співробітниками Служби безпеки України”, – написала Варченко.

За її словами, представники ДБР перевіряють і встановлюють обставини кримінального порушення, яке міг вчинити прокурор Дніпропетровської прокуратури.

За даними ДБР, прокурор місцевої прокуратури міг продати через товарну біржу арештовані посіви сільгоспкультур на 420 га землі за 882 тис. грн. Порушення полягає у нехтуванні рішенням суду про арешт, що передбачає цілковиту заборону розпоряджатися посівами до оприлюднення остаточного рішення у кримінальному провадженні.

“Що цікаво, арешт на посіви суд наклав за клопотанням цього ж прокурора”, – зауважила Ольга Варченко.

Вона нагадала, що санкція ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, вчора Державне бюро розслідувань спільно з Генеральною прокуратурою України здійснювало обшуки на митних постах аеропортів “Київ” (Жуляни) та “Запоріжжя”, а також на запорізькій митниці.

ДБР обшукує місцеву прокуратуру і два відділки поліції у Дніпропетровській області, - Варченко

Джерело: www.112.ua

Close