Новини України та світу

ДБР і СБУ прийшли з обшуками до Аласанії та в офіс НСТУ

Слідчі дії проводяться в рамках розслідування щодо можливого зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб

Джерело: 112.ua

ДБР і СБУ прийшли з обшуками до Аласанії та в офіс НСТУ

Державне бюро розслідувань (ДБР) за оперативного супроводу Служби безпеки України проводить санкціоновані обшуки у приміщенні ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Про це повідомляється на сторінці ДБР у Facebook.

“Слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ “НСТУ”, а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Наглядова рада “Суспільного” скасувала своє рішення про звільнення Аласанії

Зазначається, що обшуки проводяться з дотриманням всіх вимог Кримінального процесуального кодексу України та жодним чином не перешкоджають роботі телерадіокомпанії.

У той же час “Громадське” повідомляє з посиланням на відповідального за безпеку на “Суспільному” Володимира Проценка, що люди не представилися та не пред’явили ухвали суду з дозволом на проведення слідчих дій.

“Знаю тільки, що один з них є співробітником Служби безпеки України на ім’я Костянтин”, — сказав Проценко.

Новини за темою: Суд визнав незаконним та скасував звільнення Аласанії з посади голови “Суспільного”

За його словами, люди прийшли в один з офісів бухгалтерії й намагаються витіснити працівників, нічого не пояснюючи. На запитання чи проводили обшуки за місцем проживання когось із керівництва Проценко відповів: “Наразі не можу ні підтвердити, ні спростувати”.

“Детектор медіа” із посиланням на власні джерела повідомляє, що обшуки відбуваються за шістьма адресами. Так, обшуки відбуваються в тому числі вдома в голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Пан Аласанія наразі не відповідає на телефонні дзвінки.

Новини за темою: Аласанія: Штаби кандидатів не довіряють одне одному, режисера ефіру надасть “Суспільне”

Видання зазначає з власних джерел, що раніше ДБР проводило розслідування справ про можливі розтрати коштів НСТУ колишнім виконавчим директором НСТУ Олександром Лієвим. Пан Лієв сказав, що йому нічого не відомо про обшуки та кримінальне провадження, яке розслідує ДБР. 

Джерело: www.112.ua