Новини України та світу

Дата обміну утримуваними особами між Росією і Україною переноситься, – адвокат

Раніше адвокат заявляв, що вже визначена дата

Джерело: 112.ua

Дата обміну утримуваними особами між Росією і Україною переноситься, - адвокат

Дата обміну утримуваними особами між Росією і Україною відсувається на невизначений термін. Про це повідомляє “ТАСС” з посиланням на адвоката ряду засуджених  росіян Валентин Рибин.

“Поки переноситься обмін. Поки що немає указу про помилування, швидше за все, є якісь сили в офісі Володимира Зеленського, які хочуть зірвати обмін, обрушити його рейтинг”, – сказав Рибін.

Новини за темою: Стало відомо, про кого говорив Венедіктов: Російські силовики виступають проти внесення до списку на обмін Сенцова, Карпюка і Клиха, – джерела в Кремлі

Раніше адвокат заявляв, що дата вже визначена, але відмовився її називати. Разом з тим Рибін, який представляє в Україні інтереси росіян Максима Одинцова, Олександра Баранова та Євгена Мефедова сказав, що остаточні списки тих, хто потрапить під обмін, “поки не затверджені, і, можливо, все ще зміниться”. У той же час він запевнив, що Мефедов, Одинцов та Баранов у списку на обмін залишаються.

Новини за темою: Волкер висловив надію на те, що обмін ув’язненими відбудеться

Нагадаємо, що п’ятеро українських політв’язнів Володимир Балух, Станіслав Клих, Олександр Кольченко, Павло Гриб і Микола Карпюк, засуджені за різні злочини в Росії, можуть бути видані Україні для відбування покарання.

Також в Київ прилітала уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

Новини за темою: Лавров заявив, що обмін полоненим потребує узгодження між владою України і РФ

Джерело: www.112.ua