Новини України та світу

Данилюк розповів, як планує реформувати “Укроборонпром”

Данилюк розповів, як планує реформувати "Укроборонпром"

Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк розповів про стан “Укроборонпрому” та анонсував кроки щодо його реформування.

Свої плани він пояснив в інтерв’ю журналісту 24 каналу в програмі “Голобородько”.

Що конкретно треба змінити в “Укроборонпромі”?

Декілька речей. Перше – змінити систему управління. Треба ввести нормальне корпоративне управління, сильну наглядову раду з певною відповідальністю менеджменту перед нею. Тобто корпоративне управляння, що існує в приватному секторі, має бути застосовано до “Укроборонпрому”.

Друге – це оптимізація підприємств. Нам треба уніфікувати модельний рядок. І щоб власне саме виробництво також було концентрованим. Чому? Тому що коли одне підприємство повністю завантажене, там набагато простіше контролювати якість, там набагато простіше зменшити вартість і так далі. Це в будь-якому приватному бізнесі робиться. Так само це має відбуватися в державному бізнесі.

Данилюк розповів, як планує реформувати "Укроборонпром"

Відео інтерв’ю з Данилюком:

Що таке програма “Голобородько”Голобородько про Голобородька. Це програма 24 каналу, де журналіст Антон Голобородько розповідає про те, що відбувається за стінами Банкової за нового президента. І пояснює, чому не варто плутати Володимира Зеленського з його героєм Василем Голобородьком.

Джерело Телеканал новини «24»
28.07.2019