Новини України та світу

Данилюк повідомив про підготовку командою Зеленського реформи СБУ

Реформа СБУ передбачає посилення департаменту контррозвідки, а також скасування додаткових функцій відомства, які стосуються економічної сфери та боротьби з корупцією

Джерело: 112.ua

Данилюк повідомив про підготовку командою Зеленського реформи СБУ

Команда нового президента Володимира Зеленського готує пакет законопроектів, які повинні реформувати Службу безпеки України. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Данилюк “24 каналу”.

Новини за темою: Мінгареллі: Обшуки СБУ на ArcelorMittal шкодять інвестиційній привабливості України

“Зараз я створив групу, яка над ними працює і ми рухаємося дуже швидко. Я знаю про те, що у нас вже є закон, але чомусь він не був прийнятий нашими партнерами, зокрема з НАТО. І чому його не підтримують наші експерти. Чому? Тому що ці закони залишають роботу СБУ незмінною. Такі закони нам не потрібні “, – сказав Данилюк.

За його словами, Служба безпеки історично вбудована в багато процесів держави, а тому без її реформування всі інші реформи абсолютно не мають сенсу, зазначив Данилюк.

Новини за темою: Баканов: Одне з основних завдань СБУ – зупинити тиск на бізнес

Реформа СБУ передбачає посилення департаменту контррозвідки, а також скасування додаткових функцій відомства, які стосуються економічної сфери та боротьби з корупцією, зазначив секретар РНБО.

Він додав, що вищезазначені дії активно підтримуються міжнародними партнерами України, а також президентом Зеленським.

Данилюк переконаний, що до розробки законопроектів мають бути залучені СБУ, українські та західні партнери.

Нагадаємо, в липні виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Іван Баканов заявив про намір реформувати департамент по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю (департамент “До”).

Джерело: www.112.ua