Новини України та світу

Чому “слуги народу” заблокували скасування недоторканості

Чому "слуги народу" заблокували скасування недоторканості

Нагадаю, що цей законопроєкт також прокатала половина фракції “Голосу”. Після скандалу представники Вакарчука пояснили, що просто не встигли проголосувати і наступного разу підтримають законопроєкт повним складом.

Чому Рада провалила голосування?Верховна Рада 19 вересня відправила на повторне друге читання законопроєкт про зміни до Кримінально-процесуального кодексу. Таке рішення підтримали 242 народні депутати.

Перед цим між депутатами стався конфлікт. Спікер Ради Дмитро Разумков двічі зупиняв голосування за ухвалення законопроєкту в цілому. Депутати від опозиційних фракцій заявили, що вдруге глава ВР зробив це занадто пізно, адже система “Рада” встигла зафіксувати результат – 196 голосів.

Проте, Разумков заявив, що зупинив голосування до того, як закінчився відлік. Після цього народні обранці відправили законопроєкт на повторне друге читання.

Ну що ж, перевіримо, чи вони нас не обманюють вже в перших тижнях жовтня. Цього разу депутати зі “Слуги народу” та “Голосу” позбавлені права на незнання.

Тепер вони точно розуміють і всі норми закону, і те, як дешево їх обманули минулого разу. Тож якщо вони знову провалять голосування, це означатиме, що вони нам цинічно і нахабно брехали.

Я точно знаю, що частина “Слуги народу” прямо сьогодні пробує будь-якою ціною викинути з президентського законопроєкту норми про ліквідацію депутатської недоторканності. Дуже вже їм хочеться бути понад законом, красти наші гроші і залишатися безкарними.

Голосування засвітить кожного брехуна з мандатом, який спробує зберегти депутатську недоторканність. А ми зробимо кожного з них відомими на всю країну.

Джерело Телеканал новини «24»
26.09.2019

Close