Новини України та світу

Чи продовжить реформи Супрун нова очільниця МОЗ: думка експерта

Чи продовжить реформи Супрун нова очільниця МОЗ: думка експерта

Колишня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун сьогодні склала свої повноваження. Вона запам’яталася своєю наполегливістю у боротьбі з корупцією у системі закупівель ліків, а також спростуванням міфів, пов’язаних з медициною. Новою міністеркою охорони здоров’я стала нардепка Зоряна Скалецька. Що про неї відомо та чи зможе вона продовжити реформи Супрун – читайте далі.

Як сказав політичний експерт Олег Рибачук у програмі “Політична анатомія”, Зоряна Скалецька – відома громадська активістка та головна експертка медичної групи Реанімаційного Пакета Реформ.

Він підкреслив, що цілком можливо Скалецька продовжить реформи Супрун. Водночас Рибачук додав, що не варто забувати й про міжнародний фактор. 

Медична реформа – це є взірцем того, як робити найскладнішу реформу. Для Уляни Супрун це призначення є не гіршим варіантом. Говорячи з нею, вона заявила, що їй важливо, аби її реформи отримали продовження,
– зауважив політичний експерт.

До слова, петиція з вимогою залишити Уляну Супрун на посаді очільниці Міністерства охорони здоров’я набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів. Тепер петицію мав би розглянути Президент України Володимир Зеленський.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019