Новини України та світу

Чи ефективний дитячий крем для дорослих – неочікувані факти

Чи ефективний дитячий крем для дорослих – неочікувані факти

Побутує думка, що дитяча косметика натуральніша, не викликає роздратувань і алергічних реакцій, та загалом – краща, бо ж для дітей. Але насправді, дитячу косметику варто залишити дітям, а дорослим використовувати косметику відповідно віку.

Дерматолог Анна розповіла чому косметика для дітей не може зволожити дорослу шкіру?

Шкіра дитини повністю відрізняється від шкіри дорослої людини. По-перше, у дітей не функціонують апокринні потові залози, вони активуються з початком статевого дозрівання. Сальні залози у дітей теж функціонують слабо.

Відтак, дитяча шкіра більш чуттєва до будь-якого зовнішнього впливу: холоду, тепла, вітру. Їй не достатньо водно-ліпідної мантії для захисту, тому засоби для дітей зазвичай щільніші та містять багато жирових компонентів.

Наносити дитячий крем на обличчя – погана ідея. Через щільну текстуру сальні залози можуть закупорюватися і призводити до утворення прищів. Тому, якщо шкіра жирна, схильна до утворення комедонів, то дуже велика ймовірність, що крем їх спровокує.

Чи ефективний дитячий крем для дорослих – неочікувані факти

До складу дитячої косметики зазвичай входить менше компонентів, вони не містять масел, ароматизаторів і ароматизаторів. Але це не означає, що ці засоби можуть бути так само ефективні для дорослих. Наприклад, дитячі шампуні містять менше лугів, але дорослий навряд чи вимиє ним своє волосся.

З дитячої косметики можна використовувати максимум лосьйон для тіла або засоби після душа, і сонцезахисний крем.

Джерело Телеканал новини «24»
30.08.2019