Новини України та світу

Черговий інцидент: Sukhoj Superjet-100 здійснив екстрену посадку через несправність двигуна

Повідомляється, що на борту пасажирського літака було 97 пасажирів

Джерело: 112.ua

Черговий інцидент: Sukhoj Superjet-100 здійснив екстрену посадку через несправність двигуна

Пасажирський Sukhoj Superjet-100, який виконував рейс Краснодар-Тюмень, здійснив екстрену посадку в Самарі через несправність двигуна. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на старшого помічника Приволзького транспортного прокурора по взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Майю Іванову.

Повідомляється, що лайнер авіакомпанії “Азимут” виконував рейс за маршрутом Краснодар-Тюмень.

“31 липня 2019 року о 03:01 (02:01 мск) в аеропорту Курумоч міста Самари оголошена тривога ГОРН-2 у зв’язку з тим, що повітряне судно Sukhoi Superjet 100 (маршрут Краснодар – Тюмень) здійснює екстрену посадку … у зв’язку з несправністю двигуна (вібрація). На борту 97 пасажирів, літак благополучно приземлився в 03:17”, – сказала Майя Іванова.

Пасажири очікують заміни літака в будівлі аеровокзалу, Куйбишевська транспортна прокуратура контролює дотримання прав пасажирів та почала перевірку виконання законодавства про безпеку польотів.

Новини за темою: ЗМІ: 20% російських літаків Sukhoi Superjet зараз не літають через виявлений дефект

Нагадаємо, 5 травня з аеропорту Шереметьєво вилетів літак, який повинен був приземлитися в Мурманську. Під час польоту над Московською областю літак раптово почав втрачати висоту, пілоти запросили екстрену посадку в аеропорту Шереметьєво. Під час посадки лайнер вже був охоплений вогнем, пасажири і члени екіпажу були евакуйовані. 

В результаті загинула 41 людина, 37 – вдалося врятувати.

Як повідомлялося, Sukhoi Superjet 100 – російський пасажирський літак. Він розроблений компанією “Цивільні літаки Сухого” за участю ряду іноземних компаній в 2008 році.

На даний момент в світі експлуатується 87 SSJ100. У Росії ушкодження виявлені у 14 судів, а у мексиканської Interjet ушкодження виявилися у половини літаків – 11 з 22. Через виявлений дефект кожний п’ятий російський літак Sukhoi SuperJet виведено з експлуатації.

Джерело: www.112.ua

Close