Новини України та світу

Через суперечку Зеленського модель хоче оголитися

Через суперечку Зеленського модель хоче оголитися

Модель з Дніпра та зірка Instagram Ася Міковіч заявила, що зніметься оголеною на Новому мосту в Дніпрі. Щоправда, зробить вона це, якщо шляхопровід відкриють до 14 вересня. Парі про останнє уклали мер Дніпра Борис Філатов і Президент України Володимир Зеленський.

Таким своїм вчинком модель хоче підтримати міського голову Дніпра та тих хто вірить, що Центральний міст все ж відкриють до 14 вересня.

Якщо 14 вересня міст у Дніпрі здадуть у експлуатацію, то 15 вересня о 08:00 ми з фотографом Давидом Дубницьким повторимо цю зйомку без одягу,
– так прокоментувала Ася свою світлину, де вона стоїть на незакінченому мосту.

View this post on Instagram

Всем привет! Мэр Днепра из-за пари с президентом полностью перекрыл Центральный мост Днепра на ремонт до 14 сентября. На одном из букмекерских сайтов принимаются ставки на победу в этом споре. Коэффициент на победу мэра в данный момент в два раза меньше. В поддержу людей, которые сделали ставки на открытие моста в срок, заключаю пари. Если 14 сентября мост в Днепре будет сдан в эксплуатацию, то 15 сентября в 08:00 мы с @dubnitskiy_david повторим эту съёмку без одежды 😈 Фотограф: @dubnitskiy_david

A post shared by Ася Микович (@asi_mikovich) on

На таку ініціативу молодої дівчини вже відреагував міський голова Дніпра Борис Філатов. Чиновник закликав підтримати Асю та розповів, що вже зконтактувався з Давидом Дубницьким і домовився з ним про фотосесію. Також дніпровський міський голова підкреслив, що у фотографії в стилі ню Дубницький – реальний геній. Щоправда, оголеним Філатов фотографуватися не збирається.

Чому Зеленьский і Філатов уклали парі щодо мосту

Під час свого візиту до Дніпра президент Зеленський залишився дещо невдоволеним тим, що Центральний міст у Дніпрі почали ремонтувати в 2017 році та ще досі не завершили. Відтак гарант вирішив укласти парі з Філатовим, що останній подасть у відставку, якщо споруду до 14 вересня не відкриють. Міський голова Дніпра на це відповів згодою.

Що відомо про Новий або Центральний міст у Дніпрі? Відкрили його у 1966 році. Відтоді міст суттєво зруйнувався. Зокрема, на пішохідній частині зносилося покриття – величезні дірки загрожують пішоходам якщо не провалом, то втратою речей. Крім того, вік дався взнаки й на огородженнях, опорах освітлення, гідроізоляції, стійках опор і фундаменті, і це вже є вкрай небезпечним.

У межах капітального ремонту, який розпочали у 2017 році на мості мають переробити електричні мережі, мостове полотно, навігаційну сигналізацію, зовнішнє освітлення, контактні мережі тролейбуса тощо.

Через суперечку Зеленського модель хоче оголитися

з якими ще чиновниками сперечався зеленський:

 • 17 лип
  2019

  Це я малорос? Зеленський у Миколаєві влаштував нову суперечку – відео

 • 17 лип
  2019

  “Ви хочете нас построїти?” – “Самі розбирайтесь”: Зеленський знову посперечався з чиновником

 • 13 лип
  2019

  “Ви вважаєте, що я – ідіот”: Зеленський наказав звільнитися голові ДФС

 • 10 лип
  2019

  Зеленський посперечався із мером Борисполя через метр фекалій: відео

 • 10 лип
  2019

  Іди гуляй, Господи, – Зеленський вигнав із зустрічі раніше засудженого чиновника: відео

 • 6 лип
  2019

  Зеленський вимагає звільнення голів обласних митниць Західної України протягом двох діб

Джерело Телеканал новини «24»
28.07.2019